Sayfa 374/964 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. 5 senedir sen bu hisseden birsey ogrenmemissin yeni yonetim yeni yonetim kim bu yeni yonetim sayilganlardan bagimsiz bir yonetim varda biz mi bilmiyoruz bu hisse hangi habere tepki vermis de burut takas internet arel bank vs vs hisse gozaltinda olmadan burut takas internet yasagi olmadigi zaman bile en son kac tl imis ki soylediklerin gerceklecse ne kadar yukselcek hissenin hic bir turlu yukselmesini istemeyen bir yonetim oldugunu hala idrak edememissin burda millete umut pompaliyorsun bence sen kendine bi reset at fabrika ayarlarina dön

2.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    5 senedir sen bu hisseden birsey ogrenmemissin yeni yonetim yeni yonetim kim bu yeni yonetim sayilganlardan bagimsiz bir yonetim varda biz mi bilmiyoruz bu hisse hangi habere tepki vermis de burut takas internet arel bank vs vs hisse gozaltinda olmadan burut takas internet yasagi olmadigi zaman bile en son kac tl imis ki soylediklerin gerceklecse ne kadar yukselcek hissenin hic bir turlu yukselmesini istemeyen bir yonetim oldugunu hala idrak edememissin burda millete umut pompaliyorsun bence sen kendine bi reset at fabrika ayarlarina dön
    Kardeş, anlaşılan bu hisseye yatırımın yok. O zaman burda işin ne!!!! Hadi UZA... ben ile arkadas yazisiyoruz, 3. olma...

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Enstantane size katilmiyorum. Sizce eski yonetim yani selim olsa borclari yapilandirmak icin aereal bankla gorusurmuydu. Alacaklilarla sulh olabilirmiyd personel borclari... vs odemeler yaparmiydi. Bana gore yonetim gercekten degismistir attiklari olumlu adimlardan da bu tescillenmisir kurgulardan paranoyalardan kurtulun artik.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Insan neyi görmek istiyorsa onu görür.doğru eleştiriyi görmek lazım
    zeynep tümer kim.herhalde selim sayılganın kardeşi olduğunu biliyorsunuz
    evet bazı şeffaflıklar var bekleyip göreceğiz bakalım.
    Banka ile anlaşmanın önündeki engelin fesih davası olduğunu söyleyenler bakalım ay içinde dava düştüğünde ne diyecekler .
    Bu hem şirket hemde davayı geri çekenler içindir.
    şirketle görüşüldüğü söylendiğinde hoplayanlar davayı çekmek için koşuyorlar vede yanıltarak gözdağı vermeye çalışıyorlar
    film nasıl bitecek bakalım allah tan hayırlısı

KERVN Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -32287145 Ana Ortaklık Payları: -30955054

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Şerefini 3 kuruşa satanlara, ky gibi gözüküp gerçek ky kandıranlara yazıklar olsun.. Böyle kazanılan paranın hesabı ruzi mahşerde mutlak sorulacak..dünyadaki ne izleyip bakıcaz..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bildiğiniz birşey mi var sayın haylaf neyi ya da kimi kastederek yazdınız.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilanço okumayı bilmiyormusunuz. Şirket esas faaliyette az da olsa kar yazmış. Geçen dönem o da zarardı.
    Yeni yönetim başa geçeli 3-4 ay oldu. Ne olacaktı hemen 50 milyon kara mı geçecekti. Aklımızla dalga geçmeyin.
    Sıkıntılar da mevcut. Areal bank borcu ve diğer ilişkili şirketlerden alacaklar var.

Sayfa 374/964 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •