Sayfa 375/439 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425 ... SonSon
Arama sonucu : 3511 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    70 centten bugün sattığın hisse bakalım seneye haziranda kaç dolar olacak?
    Yine 35 cent olur.Bu şirketin düzeni bu!!! iki sene önce 1.5 usd. den almışım hala bekliyoruz.:) 2000 yılından bu yana Bist'de hisse alır satarım en kötü zamanlarda yakalanmışım param batmış para kazanmışım ama böyle rezil bir hisseye denk gelmemiştim.

2.  Alıntı Originally Posted by kaganalp01 Yazıyı Oku
    Yine 35 cent olur.Bu şirketin düzeni bu!!! iki sene önce 1.5 usd. den almışım hala bekliyoruz.:) 2000 yılından bu yana Bist'de hisse alır satarım en kötü zamanlarda yakalanmışım param batmış para kazanmışım ama böyle rezil bir hisseye denk gelmemiştim.
    :) yok yaw 35 centi de görmez herhalde :)

İlk etapta
    1 lot Arena= 1 Dolar denklemine geliriz.
    Sonra haftalık usd çanağı çalışır.2024 ün ortaları usd zirve yapmasını beklerim işler yolunda giderse.
    Bu işler yolunda durumuda sadece bizim hissede var.Zarar eden çoğu hisse katladı.Bazılarında sanırsın bilanço rafa kalkmış.Bize gelince milimetrik hesap çalışır.
    Bu adamların fake çubuklarını yiyen yesin.

3.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    :) yok yaw 35 centi de görmez herhalde :)

İlk etapta
    1 lot Arena= 1 Dolar denklemine geliriz.
    Sonra haftalık usd çanağı çalışır.2024 ün ortaları usd zirve yapmasını beklerim işler yolunda giderse.
    Bu işler yolunda durumuda sadece bizim hissede var.Zarar eden çoğu hisse katladı.Bazılarında sanırsın bilanço rafa kalkmış.Bize gelince milimetrik hesap çalışır.
    Bu adamların fake çubuklarını yiyen yesin.
    Görünür durumda neyi kötü??2 şirketle anlaşma yaptık diyorlar hisse düşüyor blançoların durumu çok çok iyi olmasa da iyi paynetin satışıyla ilgili haberi var borsada teamül beklenti satın alınır!!!Ben bunu aldığımda endex 1300-1400 arasıydı endex %400 yapmış birçok hisse bunun çok üstünde usd %300 yapmış enflasyonun ne olduğu hakkında yorum bile yapamıyorum.Bu hisse her şey çıkarken nerdeyse yerinde saymış benim pozisyonumda hepsi hepsi tl bazında %40 civarı getirisi var.2008 krizinde hissedeydim çok para kaybettim ancak bunun kadar canımı sıkmadı çünkü Bist'in durumu bütün hisseler için aynıydı.

4. https://youtu.be/-3H5Y-QPDYk
    https://youtu.be/e9xgaFGBKb0

Çok sağlam firma ile anlaşma yaptıklarını düşünüyorum.
    Türkiye de oyun pazarına hızlı bir giriş yapabilirler.

5. Arena Galaxy ile birlikte farklı projelerde buluşabilirlerse mükemmel olur ZTE nin mühendis kadrosu anladığım kadarıyla beğeniliyor.

6. Hisse üzerinde bedelli baskısı olabilir mi? Üstadların görüşünü alabilir miyiz.

Sayfa 375/439 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •