Sayfa 378/761 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. valla kademe koyma işini beceremiyorum o yüzden koyamıyorum kusura bakmayın.

2. Ben daha yeni girdim 15,05 ten.nereye verioz )

3. 600 lot aldiydim 76 daha koydum duserse koyucaz bakalim

4. çok sığ olmasının nedeni aşırı sahiplidir.. büyük mal kimlerde var hep bilinir... siz hele seansı 1000 ile 5000 arası lotlarla kapattığı günleri bilseniz.. en kalın kademe bile 1000 lot yoktu.. arada kademelerde 5000 bin görüyorum. şuan 15 bin fiyatlarda..

7.50---12 arası en az 300 bin lot el değiştirdi artık eski derim değil.. bu mal boşuna alınmadı.. bu hareket yukarıdan sat aşağıdan bekle hareketleri değil.. bir nedeni var...

son günlerde oyak yatırım günlük bir miktar satış yapıyor bugun de 5000 kadar çıkış oldu... büyük ihtimal kemikleşmiş yatırımcı satışı.. sanırım onun malları ucuza kapatmak için saldılar aşağı..

5. Sabaha 15 den açar heralde

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yahu bi turlu 15 in uzerinde tutamiyorsunuz

Piyasalarda calkanti var ama boyle yuksek enflasyon zamanlari parekendenin guvenli liman oldugu zamanlardir

neyse satana da alana da karisilmaz...!

bol kazanclar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Yahu bi turlu 15 in uzerinde tutamiyorsunuz

Piyasalarda calkanti var ama boyle yuksek enflasyon zamanlari parekendenin guvenli liman oldugu zamanlardir

neyse satana da alana da karisilmaz...!

bol kazanclar dilerim.!
    Haklısın abi kriz zamanında genelde millet ikame etkisine istaneden tavuk yerine et yer don yerine Derimod giyer.Bu güzeldi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Elimde malın %25 duruyor derken 45 kalmış onuda yarın alın .Krontan sonra inşallah geleceğim .

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 378/761 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •