Sayfa 379/788 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Sayın Grando, Bizim yerlerde sürünürken Şok arzını hangi yüzle yapacak? Şahsen ben bu sitenin halka arz kısmında her gün bunu ortaya koyarım. En iyisini de kennym ortaya koyar veciz bir şekilde. Bütün göstergeler, haberler pozitif ama bu kansızlara güven olmaz yine de. Burdan kazanalım da satar şok alırız

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Sayın Grando, Bizim yerlerde sürünürken Şok arzını hangi yüzle yapacak? Şahsen ben bu sitenin halka arz kısmında her gün bunu ortaya koyarım. En iyisini de kennym ortaya koyar veciz bir şekilde. Bütün göstergeler, haberler pozitif ama bu kansızlara güven olmaz yine de. Burdan kazanalım da satar şok alırız
    aynen oyle sayın kerrake...

3. Siti amıca yetiişş😅😅

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    kennym, duydun mu şok'u arz için başvurmuşlar geçende?
    halka arz ile ilgili her yeri didik didik arastırıyorum .. gördüğüm an millete girmemeleri için yazılar hazırladım ..

başlığı açılmamıştı burda .. görürsem oraya da yazarım ..

5.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    halka arz ile ilgili her yeri didik didik arastırıyorum .. gördüğüm an millete girmemeleri için yazılar hazırladım ..

Acaba bu ŞOK kağıdının adına bir forum açsak da yayına başlasak, olur mu By. KennyM

6. Ulan cibiliyetsiz kağıt, gidecem de endex müsade etmiyor havasını bırak. Endex giderken yattın da şimdi mi endexe uycan. Kanıra kanıra gelcen başka yolun kalmadı.

7.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku

İzahname daha taslak halinde. Onay alamadı daha, bekliyorlar. Nitelikli yatırımcı nabız yoklası yapıyorlar. Bizim'e iki tavan yaptırsalar fena olmaz. Bizim, MU'nun üvey evladı sanki.

8. Hisse buralarda biraz dinlensin, yine bir yukarı yapacaktır sanırım
    Y.T.D. değildir.

Sayfa 379/788 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •