Sayfa 379/1024 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. bosporos'un verdiği grafik doğru gibi.. 07.04.2017 tarihli tcmb verilerine göre..
    mevduat ortalaması 11.49
    konut kredisi ortalaması 11.02

2. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    almaz ama cüzi 50 TL gibi eft ücreti alır.
    3 -4 tl değil mi benim imzaladığım sözleşmede öyle yazıyordu diye hatırlıyorum eft ücreti

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    3 -4 tl değil mi benim imzaladığım sözleşmede öyle yazıyordu diye hatırlıyorum eft ücreti

Valla iyi müşteri bile olmak yetmiyor bazen, illa bir Eft ücreti geçiyorlar az veya çok. Geçenlerde bir mesaj geldi , postaneden ödenecek telefon faturalarından artık 1 Tl yerine 2.5 Tl masraf alınacak diye. Demem o ki üç kuruşluk telefon faturası ödemek için 2.5 Tl masraf ödenen memlekette binlerce lira Tl`nin eft sinde 50 Tl masraflara artık alışmamız gerekecek.

4.  Alıntı Originally Posted by scobanx Yazıyı Oku
    Eski turuncu hesabim e-turuncu olarak guncellendi ve %13 veriyor gunluk, hersey online yapilabiliyor.
    Bunu siz mi yaptınız banka mı önerdi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

İnternet şubeden zaten 3tl olması lazım, 50tl nereden çıktı Julia abla?

6. arkadaslar bu e turuncu vs para yolluyoruz tamam da hicbir elimizde yazili evrak yok ?
    Herhangi bir risk var mi acaba ? yoksa ing subesine gidip defter filan alabiliyor muyuz?

7. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    arkadaslar bu e turuncu vs para yolluyoruz tamam da hicbir elimizde yazili evrak yok ?
    Herhangi bir risk var mi acaba ? yoksa ing subesine gidip defter filan alabiliyor muyuz?
    Riskleri kabul ediyorsunuz ,

Hesabı boşaltırlarsa sorumluluk bende diye imzanız oluyor

Dolandırılma vs falan

Defter olmaz sanırım çünkü günlük işliyor ansiklopedi Laz'ım onun için

Son düzenleme : Pscyokinesis; 20-04-2017 saat: 00:28.

8.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Paşam, güzel yazmışsın da! bu konuda bir bilgi aktarayım; artık bankalar da uyandı. Şöyle ki: Bir oran talebiniz olduğunda bankalar önce sizden T.C. kimlik numaranızı istiyorlar, vermezseniz onlarda sizinle rekabetçi oranlarını paylaşmıyorlar. Örneğin: siz Mavi bankanın A şubesiyle çalışıyorsanız, B şubesi size hiçbir şekilde oran bilgisi vermiyor. Ama siz farklı telefon numarasından ve Mavi banka ile çalışmayan bir yakınınızın kimlik bilgilerini vererek ararsanız o takdirde rekabetçi oran bilgisi alabiliyorsunuz. Sevgilerimle...
    TC üretme algoritması ile alıyordum oran almak istediğimde

Sayfa 379/1024 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •