Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 379/1004 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mehmet abi bizim Mehmet abi mi
    o geldiyse hareket yakındır, emniyet kemerini takıp sırtımıza da paraşütü asmak icabeder
    evet abey. Memedabi geldi. Hedef 1210 diyen var ama memedabiyi tanıyorsak 1000 üstü kurtarmaz herhalde ne dion?

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mehmet abi bizim Mehmet abi mi
    o geldiyse hareket yakındır, emniyet kemerini takıp sırtımıza da paraşütü asmak icabeder
    reis dayi bist endeksleri usd bazlı ağa arjantin den kötü fiyatlamada nasıl oluyor inanılmaz.

arjantin parası 100 gaymeyi bulmuş durumda endeksine bakiyorum. 2009 u 3 e katlamış durumda usd baz. bunlar neyin kafasını yaşıyor dayi..

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    evet abey. Memedabi geldi. Hedef 1210 diyen var ama memedabiyi tanıyorsak 1000 üstü kurtarmaz herhalde ne dion?
    hacı dünyada böyle birşey yok büyük keriz tokatlaması var... ne düşüşü ralli.. şimdi süper zeka anal iztler ekyo ya obo hedef çöküş felan çizmeye başlamış tradingviww twtter vs. la ne obosu

ahahahahhaha teknik analiz diye birşey yoktur obo neymiş hahahahah

en son böyle yazdığımda 3 taban çekti martta...

4.  Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku
    reis dayi bist endeksleri usd bazlı ağa arjantin den kötü fiyatlamada nasıl oluyor inanılmaz.

arjantin parası 100 gaymeyi bulmuş durumda endeksine bakiyorum. 2009 u 3 e katlamış durumda usd baz. bunlar neyin kafasını yaşıyor dayi..
    Abey geceye lönk kalacaktım ama konuşmandan çok etkilendim, cortları ateşliyorum o halde. Seviyoz memedabi kızmıyon demi. Çok iyi borsa bizimki de yularını bi bırakmıyorlar yuları tutuan çok sıkı tutuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku

Mehmet abi param yok olsa hiç affetmem basardım şortun gözüne gözüne, sen gelince şırıl şırıl akıyo mübarek. ne iş çözemedim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Şimdi şöyle bir durum var biz burda neyden kıvranıyoruz..
    47 short oldun 55 te açtığından..
    Bak sana sadece bir tavsiye benim ki..
    Aç tradingwiev anlık bedava coin ekranı önünde..
    Aç grafiği bak bakalım i*nelik çakallık var mı..
    Demem şu ki sistemini vop sistemini 1 dk grafikte bir test et..
    Bu kadar teknik analize oturan bir grafik görmemişsindir..
    Sol gösterip sağ vurma az olur..hatta olmaz..
    Varını yoğunu yatır kazan kaybet demiyorum..
    Sadece dene diyorum..
    Bir de bakın yan kağıtlar giderken ben burada afedersiniz ezikliyordum BIST 30 u..
    Son sahibi olursun dediler oysa ki teknik dışında görünüm olamadı temelinden banane .
    Sende o furyadan ekmek yedim bende..
    Millet kchol 14 lerde burada kıvranıyor idi..
    Biz kıçı kırık merko dan vurduk mesela .
    Demem o ki sen furyacı adamsın ..
    1000 dolarla başladım ben
    Gene de doları oraya atarım dursun..
    8?4 kırıldığında beridir dolar olarak buraya ayırıp ara sıra işlem atarım..
    Sonuç biriktirdiğimden çok fazlası..
    Furya önemli..
    Btc shortta da para var..
    Olay budur
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Oyunagelen... Bak şimdi toaso dioz. Benim şu an pozum yok sana yazdıktan sonra da iki işlemim daha oldu 46.96 kapattım gitti.

Diyelim ki kapatamadım.

Elimde cort kaldı boru gibi.

Gitti toaso da 55 açtı sabah. Tamam mı. Kol gibi zarar var diyelim ki.

Abi aysonu geldi kol gibi zarar var. Parasını ödedim, adam bana hisse verecek. Anlatabiliyor muyum? O hisse bi fabrikanın hissesi olacak insanlar çalışıyor kazanıyor olacak maaşlar ödeniyor işçiler müdürler sekreterler alet edevatı satış hacmi pazar payı her şeyi ile fabrika.

Yani ben bu işi yaparken s..ıp batırsam bile, ki çok şükür fena gitmioz, ama battım diyelim, ya gene altında bi değer var. Ben bitcoin'in altındaki değeri anlamadım. Çözemedim. Decentralized filan okudum kafama yatmadı. Kafama yatmayan işe de girmem varsın arkadaş 6. evini 3. villasını alsın ona helal olsun bize yaramaz.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tamam ralli de bu sittigimin algoritmlarina yazmamışlar mi hiç ucundan da olsa... Koskoca City almış bir milyonluk mal tahtada ertesi gün satıyor.. tuşa basmaya degmez
     Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku
    hacı dünyada böyle birşey yok büyük keriz tokatlaması var... ne düşüşü ralli.. şimdi süper zeka anal iztler ekyo ya obo hedef çöküş felan çizmeye başlamış tradingviww twtter vs. la ne obosu

ahahahahhaha teknik analiz diye birşey yoktur obo neymiş hahahahah

en son böyle yazdığımda 3 taban çekti martta...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Gece gece gelmiş 1537.75 kademeye 1100 lot yazmış. Gece gece bak. Ya ne diyeyim çiz aşağı şanın yürüsün, gece saat 10 olmuş 1100 lot alacak babayiğit aranıyor acil para lasım olmuş da ağama. Böyle bi piyasa işte biz de ekmak peşindeyik.
    Beni duydu çizdi. Al ben de 20 kontrat vereyim malsız kalma üzülme gece gece.

Ne demişler karınca kararınca.

Sayfa 379/1004 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •