Sayfa 380/1016 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8127 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
    https://www.suredividend.com/permanent-portfolio/

Bu portfoyde %25 altin var..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Updated August 23rd, 2018 by Ben Reynolds

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.suredividend.com/permanent-portfolio/

Bu portfoyde %25 altin var..

Syg,
    ....

Valla ben altında fırsat görüyorsam öyle yüzde 25 le falan girmem.Doğru düşünüyorsam iyi para kazanmalıyım.Yanlış düşünüyorsam neden altında kalayım ki çıkarım zaten.Genelde o parayı dağıtma işini ben pek beceremiyorum,aslında yanlış tabi.Ben yapamıyorum maalesef.Şimdi borsa çökse fırsat görsem oraya da paranın çoğuyla dalarım)))))))))) Şimdiye kadar dayak yemedik,inşallah bu yaştan sonra da yemeyiz,hayırlısı artık.

4. Bende %8 Gümüş, %92 altın portföyüne sahibim. Öncelikle Dolarda yükseliş kaçınılmaz ve bu başlıkta değer verdiğim kişilerle aynı fikirde olmak memnuniyet verici. Benim stratejimi kısaca özetleyecek olursam;
    Fiziki gümüşü bu hafta alım yaptım ve uzun süre beklemeyi planlıyorum.
    Portfoyün altındaki %50'lik kısımını kısa vadeli hedeflerim gerçekleştiğinde tekrar dolara döndürmeyi planlıyorum.
    Kısa vadeli hedefim 1800-1850 dolar/ons fiyat aralığında satmak olacak.
    1850 dolar seviyeleri haftalıkta görülen çanak kulp formasyonunun çanağının tamamlandığı yer olacağını düşünüyorum. Sonrasındaki düzeltme ile 1600-1650 bandında tekrar altını toplayarak yoluma devam etmeyi düşünüyorum.
    Erkan Öz ve Hamza Yardımcıoğlu'nun çok mantıklı tespitlerinin olduğunu düşünüyorum.
    Hata yapsam bile en azından mantığım ışığında hata olmuş olacağı için ben üzülmem. Tamamen kendi düşüncelerim olup yatırım tavsiyesi içermemektedir.

5.  Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Bende %8 Gümüş, %92 altın portföyüne sahibim. Öncelikle Dolarda yükseliş kaçınılmaz ve bu başlıkta değer verdiğim kişilerle aynı fikirde olmak memnuniyet verici. Benim stratejimi kısaca özetleyecek olursam;
    Fiziki gümüşü bu hafta alım yaptım ve uzun süre beklemeyi planlıyorum.
    Portfoyün altındaki %50'lik kısımını kısa vadeli hedeflerim gerçekleştiğinde tekrar dolara döndürmeyi planlıyorum.
    Kısa vadeli hedefim 1800-1850 dolar/ons fiyat aralığında satmak olacak.
    1850 dolar seviyeleri haftalıkta görülen çanak kulp formasyonunun çanağının tamamlandığı yer olacağını düşünüyorum. Sonrasındaki düzeltme ile 1600-1650 bandında tekrar altını toplayarak yoluma devam etmeyi düşünüyorum.
    Erkan Öz ve Hamza Yardımcıoğlu'nun çok mantıklı tespitlerinin olduğunu düşünüyorum.
    Hata yapsam bile en azından mantığım ışığında hata olmuş olacağı için ben üzülmem. Tamamen kendi düşüncelerim olup yatırım tavsiyesi içermemektedir.
    O arkadaşları ben de takipediyorum,lakin takip ettiğim diğer arkadaşlar da mantıklı argümanlarla tam tersini söylüyor......hangisine inanak?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
    #XAUUSD #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...05110936482212

Ucgen icinde salinmaya devam...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    O arkadaşları ben de takipediyorum,lakin takip ettiğim diğer arkadaşlar da mantıklı argümanlarla tam tersini söylüyor......hangisine inanak?
    Kimler olduğunu söylersen öğrenme fırsatımız olur.

8. Bugün kuyumcuların külçe gümüş alım satım fiyatlarını araştırdım,
    Çok farklı rakamlar çıkıyor. Bana garip geldi. Çok dengeli bir piyasası yok sanki.
    Makaslar çok değişiyor. iyi araştırıp alım satım yapmak lazım.

1kg külçe gümüş Satış-Alış şeklinde şöyle rakamlar aldım.
    3900-3790
    3870-3500
    3850-3520
    4200-3830
    4200-3200

Sayfa 380/1016 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz