Sayfa 383/654 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. İsmail bey günaydın. Durdoda o potansiyel varda

2. Bunun gözü aşağılarda, yine bi test edecek gibi, nakitleri hazırladım, bekliyorum ) gellll anammm degajeme doğru (

3.  Alıntı Originally Posted by canalican Yazıyı Oku
    Bunun gözü aşağılarda, yine bi test edecek gibi, nakitleri hazırladım, bekliyorum ) gellll anammm degajeme doğru (
    Belki sizinle birlikte epey bekleyenler de vardır. Haftalık %18.80 gibi güzel bir pirim yaptı.

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    İsmail bey günaydın. Durdoda o potansiyel varda
    Hocam firmamızın potansiyeli daha önemli bu şirket 6 aylıktan önce 6 aylıktan sonra diye konuşulmaya başlayacak bence yep yeni değerler ortaya çıkacak temel olarak bilançoda, bunlara değineceğiz hissemizde bir fiyat otursun.

Değerlerden kastım;

f/k, FD/Satış, PD/DD, cari oran, likitide oranı bunların hepisine tekrar derliyip toplamamız lazım 6 aylık sonrası

5.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Hocam firmamızın potansiyeli daha önemli bu şirket 6 aylıktan önce 6 aylıktan sonra diye konuşulmaya başlayacak bence yep yeni değerler ortaya çıkacak temel olarak bilançoda, bunlara değineceğiz hissemizde bir fiyat otursun.

Değerlerden kastım;

f/k, FD/Satış, PD/DD, cari oran, likitide oranı bunların hepisine tekrar derliyip toplamamız lazım 6 aylık sonrası
    Bu dediklerinizin altına imzamı atarım ve aynen sizin gibi düşünüyorum. Dediğiniz gibi olacağından da şahsım adına zerre miktar şüphem yok. Zaten bu bilanço gelince insanlar farklı şeyler ve farklı rakamlar konuşacaklar diye düşünüyorum. Daha önceki yıllarda ifade ettiğim Fakat burada tekrar ifade edemeyeceğim fakat yıllardır bu hissede yaşadığım çekincelerim var. Onlar olmasa zaten çoktan iki haneli rakamlara geçmiştik.

6. Valla ortiler ben bilançoyu pek sallamıyorum. Uzun vadede şirketi parlak görüyorum... Tabi güzel bilançoyada her türlü eyvallah deeim.

7. Canalican bey durdo için en güzel şarkı Nilüfer in esmer günler şarkısı ve nakaratı yıllardır hep böyle oldu bu:
    Eyvah yine bana hüsran yine bana esmer günler düştü.

8. İnşallah sarışın günleride görürsünüz, görürüz hep beraber...

Sayfa 383/654 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •