Sayfa 383/985 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: Viop - XVII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    perşembe geçti cuma cumartesi pazar...hala 200 milyar dolar 3 taksit IMF kredisinden haber yok

O öğretmenin üfürmesi ABD olmasa şimdi mezartasina adımızı yazıyordu pala

2. Trump ın açıklamasına göre Türkiyedeki cari açık kapanıp, dış borcu da silinecekmiş arkadaşlar...

3.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Trump ın açıklamasına göre Türkiyedeki cari açık kapanıp, dış borcu da silinecekmiş arkadaşlar...
    Abi espri yaptım de biri inanır atlar sonra sermayeni sıfırlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    400 milyar dolar mı geliyor?? FED bize envanterinden bir matbaa göndersin olsun bitsin
    trump direkt anahtarları bırakmış masanın üstüne, telefonu kapatırken de salavat getirip öyle kapatmış diyorlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    borsada aldığım ilk senet SKPLC ti...beni piliç çevirme yapmıştı mecnur sıfır bilgi tabii bakıyorum o zaman yanılmıyorsam hürriyet gazetesinde ya da milliyet pazar günleri borsa sayfasında kulis haberleri v.s. olurdu bir de borsada artan senetlerle ilgili haberler...bakıyorum piliç altın yumurtladı falan gibi haberler... ooo bu iyiymiş bunu alayım ben o zaman...tabii biz senet aldık sanıyoruz halbuki babayı almışız...ne günlerdi...

hisse senedi işi bana göre değil...o kadar sabırlı bir adam değilim...
     Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    hangisi idi hatırlamıyorum mecnur şu kağıdı almış biz de alalım dedi arkadaş,ben de de,,,l mi s.....ti ben almam onun kağıdını dedim, arkadaş 3-4 gün sonra gene geldi gördün mü kaç tavan çekti kağıt dedi,ben de kaçıncı tavandan aldın dedim 6.dedi,ben de 6 .tabanda satarsın dedim,yok artık ağzını hayır aç dedi,sonra gördüm arkadaşı 7. de satmış
    8 tl lerde almıştım o zamanlar spekler zirt pirt araci kurum degistirmezdi. Strateji, alan, info ağirlikli alim yapardi mecnun. Bende pesine takildim ama piyasa bozunca trade edelim alttan alirim derken gidis o gidis tavan tavan 40 tl ye gitti
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6. Almanya 400 milyar euro verip, 400 milyar tl almak istiyormuş swap da... haber şimdi düştü... enteresan şeyler dönüyor...

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Almanya 400 milyar euro verip, 400 milyar tl almak istiyormuş swap da... haber şimdi düştü... enteresan şeyler dönüyor...
    evet Merkel ben ettim,sen etme demiş Erdoğana.......

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Almanya 400 milyar euro verip, 400 milyar tl almak istiyormuş swap da... haber şimdi düştü... enteresan şeyler dönüyor...
    Artı holosko.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 383/985 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •