Sayfa 385/654 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Tolga bey cok haklisiniz ben bu hissede ilk 99 yilinda alarak borsaya basladim.hikayem cok uzun detaya girmiycem.dogan ofset ile birlestik olmadi, farmamak (ulker) aldi yine karlilikta istikrar yakalayamadi ama bu yabanci ortak sanki baska.

Su son alinan makine ve yaninda alinan kesim makineleri ile turkiyede farkli islere imza atacaklar.kari gordun mu sat kismina katiliyorum kullandigim bazi teknikler bende trade ediyorum.surekli bir hissenin cikmasini mumkun gormuyorum duzeltmeler herzaman gelir.surekli cikiyorsa zaten manipülasyon varmi yokmuyu konusuruz.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Dostum bunlar her şartta birşeyler bulur ve bilançoya istedikleri gibi verirler SPK ya. Spk ne zaman bilançolara itiraz edip geri yollamış. Adamlar kurt. Hisseleri değer kazansın fakat hep ben kazanayım diyorlar.Bunlardan başka kaç firma var ki önemli durumları bile haber yapmayan.Bunlara çok güvenmemek gerek .Kârı yakalayınca bekleyip almak gerek.Benim maliyetim çok düşük .Üç kez aynı durumu yaşadım. Artık kendimi eğitmeye,bunların psikolojisini anlamaya çalışıyorum.Bana söyler mısınız ? Üst üste iki kez ciddi kar açıklarını bu yöneticiler? Fakat nedense birileri haber almiscasina onca lotu verip çıktılar .Yani kimseyi yanlış gönderememek gerek.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet Tolga bey sonuna kadar haklısınız. Güvenmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Tolga bey cok haklisiniz ben bu hissede ilk 99 yilinda alarak borsaya basladim.hikayem cok uzun detaya girmiycem.dogan ofset ile birlestik olmadi, farmamak (ulker) aldi yine karlilikta istikrar yakalayamadi ama bu yabanci ortak sanki baska.

Su son alinan makine ve yaninda alinan kesim makineleri ile turkiyede farkli islere imza atacaklar.kari gordun mu sat kismina katiliyorum kullandigim bazi teknikler bende trade ediyorum.surekli bir hissenin cikmasini mumkun gormuyorum duzeltmeler herzaman gelir.surekli cikiyorsa zaten manipülasyon varmi yokmuyu konusuruz.

İsmail bey yabancı ortak herhalde bunları bir hizaya sokacak. Evet 9 yıldır ilk defa ben de alıp satmaya veya satıp almaya başladım. 9 Mayıs ve 1 Temmuz benim için bir milat oldu. Artık taşımak yok. İsmail bey Özellikle son iki cümlenize katılmamak mümkün değil.
    NOT: bakalım bu yazıyı yazdım diye kim hakaret edecek, dört gözle bekliyorum 😀. Al-sat kelimelerini yazınca hücum. Organize.

4. Nacizane bir tavsiye; Bu fiyatlardan artık alıp beklemek çok riskli.Alanlar aldı hem de çok düşük maliyetlerle.Ilk çeyrek iyi de gelse kötü de gelse düşük maliyetli olan by ler bunları satmak için her şeyi yapacaklardır. Çünkü aynı oyunlari daha once de oynadilar.Bizler çok çabuk bir sekilde, bırakın yılları bir iki ay once yapılanları unutuyoruz .Onlar bizim beklentilerimiz üzerine oynuyor. Biz de onların oyunları üzerine oynayıp trade yaparak oyunlarını bozup az,çok karlar elde edebiliriz.

5. Bakin Alican cikti TVye DURDO soyle dedi boyle dedi .Sektorde liderlige oynuyor dedidi.Sinif atlayacak vs...Sonra ne oldu? Ilk çeyrekte zarar yazdı. Son çeyreğin karı kadar kendilerine yönetim gideri yazdılar.Keko gibi ler pohpohladi. Bilançoya yakın zamanda ilk önce kim cıktı dersiniz? Keko cıktı.Acin bakın mesajlar daha duruyor.Yani biz8m gibi ky lerin uzun vadeli kalmasi speklerin ve by lerin ekmeğine yağ sürüyor.Kari görünce hemen satıp beklemek en mantıklısı.Geriye dönüp bakınca takaslarda onlarca kişinin girip çıktığını görüyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Bakin Alican cikti TVye DURDO soyle dedi boyle dedi .Sektorde liderlige oynuyor dedidi.Sinif atlayacak vs...Sonra ne oldu? Ilk çeyrekte zarar yazdı. Son çeyreğin karı kadar kendilerine yönetim gideri yazdılar.Keko gibi ler pohpohladi. Bilançoya yakın zamanda ilk önce kim cıktı dersiniz? Keko cıktı.Acin bakın mesajlar daha duruyor.Yani biz8m gibi ky lerin uzun vadeli kalmasi speklerin ve by lerin ekmeğine yağ sürüyor.Kari görünce hemen satıp beklemek en mantıklısı.Geriye dönüp bakınca takaslarda onlarca kişinin girip çıktığını görüyoruz.

Hak vermemek mumkun degil cok haklisiniz, hissemize asik oluyor gozlerimiz kör oluyor, hep iyi seyleri goruyor bazende gormemiz gerekenleri atliyoruz.

7. Aynen hisseye aşık olduğunuz zaman başka hisseyi göremiyorsunuz.Hep daha fazla kar beklentisi içinde oluyoruz.Halbuki hedef fiyat koyup o fiyata ulaşınca hemen satıp beklemek gerekiyor. Hisse giderse gitsin.Eğer aşırı gitmişse manipilasyon vardır.yoksa kendi ederinde gidiyor. SASA ya bakalim harika bir firma fiyata bakın ederinde. DURDO ondan daha mi iyi? Arıca bu hisseler speklerin rahatca oynayabileceği hisselerden. Takaslara bakın elde tutma suresi on gün bile değil. Hergün başka kişiler geliyor yüzde on-onbesi görünce veriyorlar.Bu arada aramıza katılan Keko gibiler de teknik-taktik? analizlerle hisseyi sisiriyorlar. masum ky ler de kar beklerken kucağında zararı buluyorlar ne yazık ki

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    İsmail bey yabancı ortak herhalde bunları bir hizaya sokacak. Evet 9 yıldır ilk defa ben de alıp satmaya veya satıp almaya başladım. 9 Mayıs ve 1 Temmuz benim için bir milat oldu. Artık taşımak yok. İsmail bey Özellikle son iki cümlenize katılmamak mümkün değil.
    NOT: bakalım bu yazıyı yazdım diye kim hakaret edecek, dört gözle bekliyorum . Al-sat kelimelerini yazınca hücum. Organize.
    Yabancı ortak bunları hizaya sokamaz dostum. Bunlar kaşarlanmış.Olsa olsa bunlar yabancı ortağı ya hizaya sokar ya da bıktırıp kaçırırlar.

Sayfa 385/654 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •