Sayfa 389/639 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Yazmayım diyorum o derece tiksinirdiki en azından nefretimi kusayim diyorum...

Bir hafta sonra genel kurul olacak kim istikrarlı bir şekilde satmak ister? Üstelik 35 den???

Bir hafta kala 35 _ 36 'dan satmak isteyenin niyetini nasıl değerlendirmeliyiz???

Bence kuvvetle muhtemel ky değil bu satan o zaman kim??? Tabiî ki ya patronun adamı ya da spek dediğimiz kağıda yön veren!!! Tabiî ki patronun icazetiyle!!!

Diyeceğim o ki bu lanet kağıttan nefret etsem de güneş balçıkla sıvanmaz gideceğini o kadar belli ediyorki bizlerin psikolojisini bozmak için her türlü dalkavukluk yapılıyor. Gücü yeterse son bir kamikazelik olur madem yukarı çıkmaması için baskı var o zaman yeniden 32 kuruş yapabilir mı?

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

2. Ustad bir yerde yanlışlık olduğunu düşünmüyormusun? siz böyle renginizi belli ettikçe aldırmak için de sattırmak için de istedikleri gibi oynayıp yön verirler. Eldeki kağıdı karşıdakine göstermeye benziyor bu durum. Birileri tarih koydukça birileri o tarihi bekler. Allah hissede olan herkese sabır versin.

3. Haklısınız.Burada "biz bizeyiz" diye düşünerek,samimi paylaşımlar yapıyoruz ama "biz bize" değiliz işte;sorun da burada zaten.

4. Biri bizi gözetliyor ..

5.  Alıntı Originally Posted by Wiki Slh' Yazıyı Oku
    Biri bizi gözetliyor ..
    ben o birilerinin 72 milletini

6.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    ben o birilerinin 72 milletini
    O birilerinin yediği içtiği kursağında kalacak... çok beddua alıyor üstelik Ramazandayız o birileri üç beş ekstra kazanacağım diye edilen dualar kabul olursa anyayi konyayı görür...

7.  Alıntı Originally Posted by Barcalena Yazıyı Oku
    Ustad bir yerde yanlışlık olduğunu düşünmüyormusun? siz böyle renginizi belli ettikçe aldırmak için de sattırmak için de istedikleri gibi oynayıp yön verirler. Eldeki kağıdı karşıdakine göstermeye benziyor bu durum. Birileri tarih koydukça birileri o tarihi bekler. Allah hissede olan herkese sabır versin.
    Yok be usta bu kan emiciler için ben neyim bunlar benim gibi en az 20 kişi daha pes ettirmeden götürmeyecekler. Ben şuna eminim yıl bitmeden bu hissenin çok daha yukarıda olma zorunluluğu var. Banka borçları ödenmeye başlayacak patron hisse satmak için Ana pazara geçiş başvurusu yapmak zorunda Ansa yatırım en güzel örneği bugün galiba 1.56 idi .25 kuruşlardan geldi buralara.

2.ceyrege kadar bir hareket olması gerekir. Genel kurulda olumlu haberler gelirse spek buralarda tutamaz. Ben bu kadar yatay bu kadar uyuz gitmesine ayar oluyorum. Yarın belliki 36 kapatacağız cuma ise 35...

Haftaya görelim ne gibi aksiyonlar göreceğiz...

8. Ansa örneğini vereyim oradada genel kurul oldu Ana pazara geçiş başvurusu yapıldı bugün 1.62 den kapatmış ve yatırımcılar o fiyatı beğenmiyor temiz bir şekilde sakın sakın gidiyor olurda 2 haftaya 2 lirayı geçerse benim için sürpriz olmaz

Akpazin akibetide böyle olacak gün gelecek 3 liradan almaya çalışanlar olacak ben o zaman burada olmam büyük ihtimal ama o günler gelecek ...

Sayfa 389/639 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •