Sayfa 39/881 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7046 madde; 305 - 312 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. sert hareketler yaptırıyorlar. birilerine malı teslim edebilirler, temkinli olmak lazım..
    ilginç olarak hisse satışı haberi sonrası aşağı yönlü olması beklenirken yukarı vurdular.
    aylardır hacimden kıvrandığımız hissede 8-10 kat hacim yaptırdılar..

eğer hisseyi blok olarak yabancı bir fona verirlerse bugünden hiçbir farkı olmaz hacim düşüklüğü açısından, bari piyasaya verseler de ky faydalansa ve hacimde hareketlenme olsa..

2. yok böyle bir hisse..
    😊
    her anı aksiyon

3. Benim şansımdan

C6833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Grafik çizecek usta varmı acaba

C6833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    sert hareketler yaptırıyorlar. birilerine malı teslim edebilirler, temkinli olmak lazım..
    ilginç olarak hisse satışı haberi sonrası aşağı yönlü olması beklenirken yukarı vurdular.
    aylardır hacimden kıvrandığımız hissede 8-10 kat hacim yaptırdılar..

eğer hisseyi blok olarak yabancı bir fona verirlerse bugünden hiçbir farkı olmaz hacim düşüklüğü açısından, bari piyasaya verseler de ky faydalansa ve hacimde hareketlenme olsa..
    Açıkçası ben hisse satış haberi gelince hiç aşağı gelir endişesi taşımadım. Çünkü fiyat zaten asagilarda. Bu satışı Tcell, kchol, sahol ile kariştirmamak lazim bunlarin satiş haberi hep zirvedeyken geldi. Ama burada oyle degil . Bu satışla birlikte derinlik artacak, bu da yabancı ilgisini artiracak tahminimce.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Pasta koyabilecek var mi

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Pasta koyabilecek var mi? Bakalim yabanci ne yapmış. 2 gun öncesi işlemlerin takasinda 90.000 yabanci alışı var.

90.000 e ek olarak 150.000 e yakin yine yabanci alimi olmuş takasta.

8.  Alıntı Originally Posted by bakohabo Yazıyı Oku
    13.07.2017 15:00:16

KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMU`NDA (KAP) YAYINLANAN VESTEL ELEKTRONIK ACIKLAMASI ASAGIDA BULUNUYOR:

VESTEL ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET AS YONETIM KURULU %94,62 ORANINDA PAY SAHIBI OLDUGU VESTEL BEYAZ ESYA SANAYI VE TICARET AS`NIN (`VESTEL BEYAZ ESYA`) MEVCUT %5,38 ORANINDAKI HALKA ACIKLIK ORANININ ARTIRILARAK ARTAN LIKIDITE VE YATIRIMCI TABANI ILE SIRKET HISSE FIYATININ DAHA SAGLIKLI OLUSMASINI SAGLAMAK AMACIYLA, SIRKETIN YATIRIM AMACIYLA IKTISAP ETTIGI VE BORSA`DA ISLEM GORUR NITELIKTEKI VESTEL BEYAZ ESYA PAYLARINDAN SIRKET SERMAYESININ %5`INE KADAR OLAN KISMINI (9.500.000 TL NOMINAL DEGERE KADAR) TEMSIL EDEN SIRKET PAYLARINI UYGUN SARTLAR OLUSMASI HALINDE BORSA VE BORSA DISINDA SATMAYA KARAR VERMIS OLUP, BORSA`DA YAPILACAK PAY SATISLARI ICIN PAY SATIS BILGI FORMU`NUN ONAYLANMASI TALEBI ILE BUGUN SERMAYE PIYASASI KURULU`NA BASVURUDA BULUNULMUSTUR.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    senedin derinlik kazanması için çok iyi bir hareket. bir de dolaşımdaki senetlerin çoğu deniz de olmasa keşke. bu blok satış olur gibi geliyor bana. almak isteyenler çıkacaktır. istedikleri fiyat gelirse tek kalemde satarlar. güzel haber. bu kadar az senet ile zaten hareketler ya böyle sığ ya çok fevri oluyor.

Sayfa 39/881 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •