Sayfa 39/113 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 903 madde; 305 - 312 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. ABD Başkanı Joe Biden, 1915 olayları için 'soykırım' ifadesini kullandı. Biden'ın açıklamasına ilk tepki Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan geldi. Çavuşoğlu, "Tek dayanağı popülizm olan bu açıklamayı tümüyle reddediyoruz" dedi.

Bakalım nasıl fiyatlayacak endeks Katil Amerikanın söylemini

2.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    ABD Başkanı Joe Biden, 1915 olayları için 'soykırım' ifadesini kullandı. Biden'ın açıklamasına ilk tepki Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan geldi. Çavuşoğlu, "Tek dayanağı popülizm olan bu açıklamayı tümüyle reddediyoruz" dedi.

Bakalım nasıl fiyatlayacak endeks Katil Amerikanın söylemini
    bidon un ne diyecegı belliydi daha evvelden adam gelmeden vaadi buydu, cuma bıst ıyıydı, haftasonu da dahıl dolar fıyatlamadı, bence daha evvelden fıyatladı zaten olacagı endeks, bekleyip görelim yarına
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

bakalım bu hafta gene tahtasını oyun alanına cevırecekler mı yada yon yukarımı olacak

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    bakalım bu hafta gene tahtasını oyun alanına cevırecekler mı yada yon yukarımı olacak
    Her zamanki oyun olacak Sn.Eksina, kucuklar korkutulacak, satacak, buyukler toplayacak.

Gerci bu defa korkutulacak adam sayisi 840.000 kisi, 800.000 i Ankara Martisi. Kalan 40.000 30 TL. den dahi vermez.

5. İlk hacimlenmenin başladığı 22-23 civarlarının altına iner mi acaba 🙂 merakla takipteyiz.inerse,Patron bir de geri alım sürprizi yapar belki 😁

6. Halka Arz değil halka ırz olmuş oluyor bu fiyatlarla. Yazık gerçekten 50 olmalıydı bendeki değeri

7. alanında önemli bir firma ve hatrı sayılır ihracatçı..
    emtiaların coştuğu dönemde daha farklı olmalı

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Hadi ben anlamıyorum da kaybediyorum, siz de Netaş ve burada olmakla biraz sanssizt mısınız böyle bir günde nedense bu hisseye hala güveniyorum, karşılıksız aşk mı bakalim

Sayfa 39/113 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •