Sayfa 39/997 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Viop XXXIII

Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Kripto paralarda sert düşüşler var.

An itibarı ile Bitcoin 58700 usd % 6 ekside

Xrp %10 ekside
    Buradaki paranın gideceği bu kadar yüksek marjlı bir alternatif yokken, kriptocuların yatırımlarına inancı bu kadar yüksekken, kriptonun uçurumdan yuvarlanır gibi yuvarlanacağını düşünmüyorum. Gider gelir durur.

YTD değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Investing.com
    @Investingcom
    *U.S. TREASURY TO CHARGE SEVERAL FINANCIAL INSTITUTIONS FOR MONEY LAUNDERING USING CRYPTOCURRENCIES - SOURCES

https://mobile.twitter.com/Investing...51300596801539

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Derim ki: İstanbul Borsa'sında alınıp-satılan 405 pay senedinin içindeki sağlam, ciddi, dürüst, kurumsallaşmış 50 civarı şirketin pay senetlerini satın alarak vatana ve kendinize iyilik yapınız.

Ortaklarını mağdur etmeyen şirketleri buraya yazamam. Yönlendirme yapıyor diyenler olabilir. 405 şirketin son 20 yıllık fiyat grafiğini tek tek açınız. Yirmi sene önceye göre dolar bazında 1-5-10-20-50-100 kat artan şirketleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Elinizdeki parayı 5-10-20-30 şirkete yatırıp rahatınıza bakınız.

"Dolar, altın vb. çok kazandırıyor" diyenler son yirmi yılda 100-500 kat kazanç sağlayan yerli şirketlerimizin olduğunu fark edince çok pişman olacaklardır.

https://odatv4.com/elinizdeki-parayi...-17042148.html

Hangi şirketler bunlar.
    Aslında çok mantıklı bir yatırım
    Ama Garanti gibi 10 yıldır aynı yerde sayan şirketlerde var.

Hisseleri takip edemediğim için, bu işten anlayan arkadaşlar ne der bu konuda acaba?
    Tam olarak yeri mi bilmiyorum ama siz bu isleri cok iyi ayrintili takip ediyorsunuz. Boyle bir durum gercekten var mi ? Sanki biraz abarti bir haber gibi degil mi ?

4. Abartının -n-ci kuvveti .Ben 1999 da başladım ne şirketler aldım ,senin elinde ise şirket beş para etmez .Bekler ********ler .O arada borsa rekorlar kırar,senin elindeki(adı üstünde işte)yataya bağlar ,düşer hatta.Yazmayı çok sevmiyorum ama kısaca şunu söyleyim girdiğime pişman olmadığım tek günüm yok.Zamanında paramla 2000 yılında Altın veya arsa (en kötü yerden)alsaydım bu dünyada ki maddiyat işini bitirmitim.Bunlar hep YALAN GRAFİK üzerinde ilizyonlar.Git arsa al ,Altın al bak altta bir sürü batak ,çoluk ,çocuğuyla olacağına burda gün bitsin yarın olsun diye bekliyorlar.Tabi ben de onlardan biriyim.

5. kriptolardan para çıkışı varmış. muhtemelen bizim Türkler vergi gelecek diye çıkıyor söylentileri var. Bu söylenti doğru ise kriptolardan çıkan para dövize mi borsaya mı faize mi gider
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    kriptolardan para çıkışı varmış. muhtemelen bizim Türkler vergi gelecek diye çıkıyor söylentileri var. Bu söylenti doğru ise kriptolardan çıkan para dövize mi borsaya mı faize mi gider
    3/4 döviz, 1/4 borsa...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

7. Bir kaç yıl önce idi. Oğlum bana bitcoinden bahsetmişti. Ben de ona “oğlum 25 yıldır finans piyasalarını takip ediyorum bunu ilk kez duydum”

Sonra nedir ne değildir deyip biraz inceledim. “Bitcoin 1 Centten 1000 dolara gelmiş dedim. Bu fiyatlardan ne aldığını da bilmiyorsun. Uzak dur demiştim”

Sonra 1000 doların 65000 dolar olduğunu da gördüm.

Dogcoin ( köpek koin) çıkarmışlar. Şakamı gerçek mi bilmiyorum ama piyasa değeri geçen hafta 50 milyar dolar olduğunu söylüyorlardı.

Bu iş Saadet zinciri ya da Rıfkı oyunu vardır onun gibi bir şey sanırım.

8.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bir kaç yıl önce idi. Oğlum bana bitcoinden bahsetmişti. Ben de ona “oğlum 25 yıldır finans piyasalarını takip ediyorum bunu ilk kez duydumâ€

Sonra nedir ne değildir deyip biraz inceledim. “Bitcoin 1 Centten 1000 dolara gelmiş dedim. Bu fiyatlardan ne aldığını da bilmiyorsun. Uzak dur demiştimâ€

Sonra 1000 doların 65000 dolar olduğunu da gördüm.

Dogcoin ( köpek koin) çıkarmışlar. Şakamı gerçek mi bilmiyorum ama piyasa değeri geçen hafta 50 milyar dolar olduğunu söylüyorlardı.

Bu iş Saadet zinciri ya da Rıfkı oyunu vardır onun gibi bir şey sanırım.
    bildiğimiz titan saadet zinciri titan titana

https://www.takvim.com.tr/ekonomi/20...-parasi-var/10
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 39/997 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •