Sayfa 39/360 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 305 - 312 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by tolga bayraktar Yazıyı Oku
    inşallah ayağınız uğurlu gelir
    inşallah hep birlikte kazanırız

2. Bana da yarın yükselişe devam edecek gibi geliyor. Yalnız, bugünkü gibi döke saça yaptığı hareketlerden gına geldi artık. Bir saat içinde 4.20'den nasıl 3.50'lere düştüyse bu kez tersini yapmaması için bir neden yok. O gün neden bu kadar bastılar, dertleri neydi hala merak içindeyim. Şöyle kararlı bir çıkış yaparsa önce 4 ardından 4.20 ve daha üstler hayal değil.

3.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Bana da yarın yükselişe devam edecek gibi geliyor. Yalnız, bugünkü gibi döke saça yaptığı hareketlerden gına geldi artık. Bir saat içinde 4.20'den nasıl 3.50'lere düştüyse bu kez tersini yapmaması için bir neden yok. O gün neden bu kadar bastılar, dertleri neydi hala merak içindeyim. Şöyle kararlı bir çıkış yaparsa önce 4 ardından 4.20 ve daha üstler hayal değil.
    benim gibilerin elöncekileri almak için ,yarısını kaptırdık düşüşde .en iyisi takip etmeyip akşamları bakmak yoksa panikletiyor bu illet ytd.

kafama göre döndünya

4. beyler gece rüyamda babannemi gördüm,babannemi her gördüğümde iyi şeyler olur ytd

5. Boşuna beklemeyin burvadaki hareket de bitti burçelik de zaten o da yok tu bence uzun bir süre 3.50 3 70 bandına sıkışıp kalacak.

yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Boşuna beklemeyin burvadaki hareket de bitti burçelik de zaten o da yok tu bence uzun bir süre 3.50 3 70 bandına sıkışıp kalacak.

yatırım tavsiyesi değildir
    sen bekleme dostum biz bekliyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Bizde yıllardır bekliyoruz , kelaynak...Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler...

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Boşuna beklemeyin burvadaki hareket de bitti burçelik de zaten o da yok tu bence uzun bir süre 3.50 3 70 bandına sıkışıp kalacak.

beklemeyelim derken zararınamı vercez tabiki beklicez sana güle güle

Sayfa 39/360 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •