Sayfa 391/932 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yapamadım ya olmuyor, ya stop kriterini değiştireceğiz ya da stop ya da pozisyonu tamamen kaldıracağız bilemedim.
    Ben bir kaç gün dinlenip düşüneyim. Yeni gelen senet olursa yazarım.
    Dinlen tabi önce sağlık gelir.

Eskisine benzer bir tablo oluşturmaya çalıştım.

Bugün yine en güçlü senet AKGRT...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    RYGYO çok güçlü duruyor, 5,33 altında kapanış yapmadığı sürece güzel görünüyor...
    Tam sınırdayız... Şansınız bol olsun...

4. RYGYO haftalık pivot değerleri, 5.33 hem haftalık pivot rakamı hem ilk desteği.Diğer rakamlar sağ tarafta görüldüğü gibi.
    Bu arada emeğine sağlık Tolga.

Analizlerin çakışması hoşuma gidiyor, yani en azından doğru yoldayız diyebiliyorum kendime...

Teşekkür ederim abi, stop olayını kaldırdım herkes istediği kriteri uygulasın istedim. Dayatır gibi olmasın yani.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Eskisine benzer bir tablo oluşturmaya çalıştım.

Bugün yine en güçlü senet AKGRT...

4 ve 5 kolonları anlayamadım...eline sağlık coccinella hocam

Alıntı Originally Posted by alpcicek Yazıyı Oku
    4 ve 5 kolonları anlayamadım...eline sağlık coccinella hocam
    Onlar virgülden sonra 2 basamağı yine unutulan rakamlar... (Yarın haftalık kapanışlarla bütün hatalardan arındırılacaklar)

Ne işe yarar derseniz. Sinyal fiyatından sonra % 30 prim yapan senetlerin stop olması gerektiğinden o kolonu hazırladık. Yani 5. kolondan bahsediyorum.

4. kolon ise stop olanları kontrol edebilmek için var. Bugünkü en yüksek fiyat % 30 hedefini tutturursa bar sayısını tabloya manuel girebilmek için...

Yazılımdan anlamadığım için tekrar tekrar hata yapıyorum, idare etmeniz temennisi ile...

8. [IMG]Ne işe yarar derseniz. Sinyal fiyatından sonra % 30 prim yapan senetlerin stop olması gerektiğinden o kolonu hazırladık. Yani 5. kolondan bahsediyorum.[/IMG]

Tolga hocam burada bir anlam hatası oluşuyor, nedir dersen şimdi izleyenler stop deyince listeye giriş fiyatından % 10 aşağı inenleri anlıyor. %30 yapanları stop değilde hedefe ulaşanlar diye belirtsek daha iyi olacak gibi.
    Yani listeye giriş fiyatından % 30 yapanlara HEDEFE ULAŞANLAR, %10 altına inenlere STOP OLANLAR diye belirtsek olur mu acaba.

Sayfa 391/932 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •