Sayfa 391/1003 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Çinliler devlet bütçesi ile yaptı. Bizim hastahaneyi ılıcak yapmıs. Kac paraya yaptı ihale sartları ne garanti hasta ücreti varmı. Bilmek hakkımız değilmi

Nazlı ılıcak yalvarırım cıkarın beni diyordu ve cıktı hapishaneden yoksa bunun bedelimi ödendi.

Ben vergi verıyorum hastahane yol köprü yapılsın diye. Ama sen birilerine hastahane yaptırıyorsan yol köprü yaptırıyorsan benım vergiler nerde ozaman.

Sormayalımmı
    Nazlı Ilıcak, Erman Ilıcak akraba değidir.
    https://www.milliyet.com.tr/gundem/e...rafisi-6083416

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Çinliler devlet bütçesi ile yaptı. Bizim hastahaneyi ılıcak yapmıs. Kac paraya yaptı ihale sartları ne garanti hasta ücreti varmı. Bilmek hakkımız değilmi

Nazlı ılıcak yalvarırım cıkarın beni diyordu ve cıktı hapishaneden yoksa bunun bedelimi ödendi.

Ben vergi verıyorum hastahane yol köprü yapılsın diye. Ama sen birilerine hastahane yaptırıyorsan yol köprü yaptırıyorsan benım vergiler nerde ozaman.

Sormayalımmı
    Rönesans Holding'in patronu Erman Ilıcak. Diğeri ile ilgisi yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Şartlar ne idi. İhaleye cıkıldımı. Haberimiz olsa 30 günede yapardık. Hasta garantisi varmıdır. Fiyat nedir. Yaptık kurdale kestik.

Nazlı ılıcak içerden cıkmak için erdoğana mektup yazıp yalvarmıstı. Ve cıktı. Belkide onun karsılıgıdır ne bilelim. Haberi olan varmı

Sormayalımmı
    Hesap tabi ki sorulmalı.
    Sen yapsan da,ılıcak yapsa da hesap sorulmalı.
    Çin'in yönetim şekli farklı,zaten her şey devletin.
    Rönesans şirketi hastahanenin birini de bedelsiz yaptı.(buna da çamur atarsınız)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,894
    -tıp fak. geçmişte de ilk 6-8.000 den alırdı. mesela 1994-1997 de durum buydu. ÖSS-ÖYS giren öğrenci sayısı bir milyon iken durum buydu.

şimdi YKS ye giren 2.5 milyon. tıp mesela KARS TIP(ŞEYH ŞAMİL OLSA GEREK) 18.000 DEN ALIYOR.
    kısacası giren sayısıyla orantılı artış var.

uzmanlığı kazanma,uzman doktorun özeni ve ameliyat sonu enfeksiyon gerçekleşmemesi için gösterdiği dikkat ise zeka -bilgiden ziyade ahlak ve mizaç ile ilgilidir. bu da farklı konu.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    neden okul yapılmıyor????????çocuklar 40 kişilik sınıflarda eğitim görüyor?????hastane ok (finansman kısmını beğenmesem de),ama okul a yatırım yok???????neden???
    O sektörde şimdilik İşin ucunda müşteri garantili parasal mevzuular Yok ondan belki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,894
    okul da yaparız cami de yaparız.

büyük oğlum büyük bir özel okul zincirinde okuyor .8. sınıf . sınıf mevcudu 15

ama kızım ve en küçük oğlan devlet okulunda okuyor. mevcutlar 26 ve 28 kişi.

bu da makul mevcut(devlete göre).yapılan derslik sayısı rakamlarla belli.mesele bu değil. asıl sorun öğretmen kalitesinin artırılmasıdır.öğretmenliğin cazip olması ve YKS de ilk 50.000 den öğrenci alan meslek olacak hale gelmesi lazım.mat-fen puanından ilk 10.000 de alan kaç öğretmen var..malesef çok çok az.(anketler yapılmıştı).

bu da öğretmenlerin ÖZLÜK HAKLARININ ARTIRILMASI İLE MÜMKÜNDÜR..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
    Forum çıldırdı ama sebep benim paralarını almış olmam hahahaha yan sebepler işte siyaset din min falan filân

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. Ingiltere ile italya ya da sıçramış olaylar

Sayfa 391/1003 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •