Sayfa 391/1043 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    kumbara hisseler yine ön planda ygyo.yyapı.yeşil bu hisseler bana burva yı hatırlatıyor yok battı yok borçlu haciz yedi konkort oldu olacak korku ve panik yaptırılıyor alttan mal toplanıyor bilginize benim porföyümde bu hisselerden var bana göre halen kumbara hisse YTD bu benim düşüncem
    Sözü geçmişken burçe ve burva takip e değermi hocam?

2. Hocam bir ara goodyer ve tire'den bahsetmiştiniz. bu iki hisse için sabırla beklemeye devam edelimmi?

3. Sayın çelik hocam elimde bir miktar da AGYO var bir aydır tutuyorum .Yorumları okuyorum ismi geçmemiş hiç bu aralar hareketli biraz sizin düşüncelerinizi merak ediyorum biraz daha tutmalı mıyım?

4.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Sayın çelik hocam elimde bir miktar da AGYO var bir aydır tutuyorum .Yorumları okuyorum ismi geçmemiş hiç bu aralar hareketli biraz sizin düşüncelerinizi merak ediyorum biraz daha tutmalı mıyım?
    tutmaya değer 3.50 civarı hedefi var YTD

5.  Alıntı Originally Posted by sword12 Yazıyı Oku
    sözü geçmişken burçe ve burva takip e değermi hocam?
    bu saatten sonra ben takip edemem cesaretim yok

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    hocam bir ara goodyer ve tire'den bahsetmiştiniz. Bu iki hisse için sabırla beklemeye devam edelimmi?
    beklemeye devam yeteri kadar soğuttu tahtayı önümüzdeki günlerde tekrar güneş açar goody ve tıre de

7. Çelik Çomak üstadım,Ozkgy 9 aylıkta sermayesinden çok daha fazla net kar ve de yıl sonunda 11-12 civarı defter değeri beklentim var,lakin düşürmek için yatırım fonları vasıtasıyla çok baskı var,malları bugün bitti sanırım,sizin teknik öngörünüz nedir..teşekkürler.

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    504
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu saatten sonra ben takip edemem cesaretim yok
    Sayın Çelik hocam.. aksayı 4 aydır 6.30 maliyetle, kareli de 2 aydır 16 maliyetle hatırı sayılır lotlarla bekliyorum, şuan için çok şükür paraya ihtiyacım yok ama takip ettiğim diğer hisseler neredeyse ikiye katladı ve biraz moral bozukluğu oldu, en azından sene sonu için bu hisselerle ilgili yardımınızı rica ediyorum. Teşekkür eder hayırlı cumalar dilerim...

Sayfa 391/1043 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •