Sayfa 394/555 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku

Son 1 yılda %115 getiri sağlayarak en başarılı değişken fon TCD de portföyüne İNFO dahil etmiş. Portföyündeki İSMEN’in yanında devede kulak gibi kalmış. Başlıkta daha önce geçmişti, bazı arkadaşlar Tacirler’in bu alımının fona yapılabileceğinden, paylaşmak istedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arkadaşlar takas varsa 3 aylık aylık haftalık atabilecek var mı??

3. Teknik olarak önemli bir eğimli direncin üzerinde takılmakta; şimdi böyle durumlarda şuna bakmak lazım arkadaş bu kağıt desteği aşağı kırması için sebep var mı? Görünürde yok... peki destekten güç alıp coşması için sebep varmı? Kamyonla var... haftaya hareket yavaştan başlar diye düşünüyorum.. bu hissenete mobilden grafik atamamak ayrı bir sıkıntı.

4.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku

2020’ nin en başarılı hisse senedi yoğun fonu TCD portföyüne İNFO dahil etmiş. Portföyündeki İSMEN’in yanında devede kulak gibi kalmış. Başlıkta daha önce geçmişti, bazı arkadaşlar Tacirler’in bu alımının TKF olabileceğinden, paylaşmak istedim.

Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    Dediğim gibi oldu sanki MKK dağılımında 1m lot yatırım fonu artışı oldu, Tacirler'in 800k lot bunun içinde. Hatta bu fon TCD sanki.
    Zamanında fena tespit etmemişim

5.  Alıntı Originally Posted by coltra Yazıyı Oku
    Zamanında fena tespit etmemişim
    Tebrikler

6. 6,5 milyar hacim var bugün ; bakalım daha ne kadar baskılanacak; açıkçası spek yükseltip maliyeti arttırmazsa bu fiyatlardan donunu alırlar yakında. Faliyerler tıkır tıkır. Param olsa da ben alsam😁😁😁😁

7. Kasaya giren para yaklaşık 900.000 lira

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Kasaya giren para yaklaşık 900.000 lira
    Viop ve bisti kaç ort ile alıyorsun tarila kardeş?
    Hacimler iyi ama 15 gün hareketli ort altında seyrediyor. Valla bu hacimlerle 7 tl beklerdim artık ama bi baskı var.

Sayfa 394/555 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •