Sayfa 394/690 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bunlardan para kazanırsanız aman ilaca, vitamine harcamayın.. şifa vermez maazallah.. hayırsız para.. çilingir sofrasında yemek caiz olur.. çok da kazanmamak lazım.. çilingir sofrası nereye kadar sağlığımız elvermez.. ben başka yerde harcamam buradan gelen parayı
    Günaydınlar; 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİMİZ kutlu olsun..
    Sn Tahminci latife yapmıştım. Hani çorba parası çıktı diye bir tabir var ya hasta olduğumuz için ilaç ve vitamin dedim. Çilingir sofrasına da oturmayalı yaklaşık 15-20 yıl olmuştur. Allah kabul ederse 5 vakit namaz , ama asla yobaz desturunu benimsemiş modern yaşam tarzına haiz, vatan sevdalısı bir türk milliyetçisiyim. Dini ticaret olarak hayatımıza sokan iblislerin de sonuna kadar karşısındayım. Herkesin kazancı bol, sağlığı daim olsun

2.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Sn Tahminci latife yapmıştım. Hani çorba parası çıktı diye bir tabir var ya hasta olduğumuz için ilaç ve vitamin dedim. Çilingir sofrasına da oturmayalı yaklaşık 15-20 yıl olmuştur. Allah kabul ederse 5 vakit namaz , ama asla yobaz desturunu benimsemiş modern yaşam tarzına haiz, vatan sevdalısı bir türk milliyetçisiyim. Dini ticaret olarak hayatımıza sokan iblislerin de sonuna kadar karşısındayım. Herkesin kazancı bol, sağlığı daim olsun
    Çanakkale zaferi alnı secdeli vatan evlatları sayesinde kazanılmış nice bedeller ödenerek galip gelinmiş bir zaferdir kutlu olsun.Topraklarımızı bölmeye çalışan ve bunlarla iş tutanları Allah kahr etsin

3. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun. İnşallah o günlerin sıkıntılarına bir daha düşmeyiz.
    Ben de latife yapmıştım Sn. Şekerli elbette..
    Ben de sosyal içiciyim tek başıma asla içmem ayda yılda bir.
    İşte dostlarla iki muhabbet olsun hesabı..

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

4. A1 CAPITAL 0.92 yi aldı.. ben de pozisyon açtım 0.92 den, şu an 0.93 SAT 0.92 AL çalışıyor. BANK OF da alıcı tarafta..
    STOP um hazır bekliyor bir trade deneyeceğim bakalım.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Hadi iyisiniz yine.
    Kayıtlı sermaye tavanı 7 milyar)
    Sermaye artırımı gelii)
    Bir liranın üzerine çıkmak zorunda)

6. Cool

Seçimlerden önce bir vurgun daha yapayım diyor..
    1.00 üzerine siz mayınları döşemeye başlayın..

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Hadi iyisiniz yine.
    Kayıtlı sermaye tavanı 7 milyar)
    Sermaye artırımı gelii)
    Bir liranın üzerine çıkmak zorunda)

7.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Çanakkale zaferimiz kutlu olsun. İnşallah o günlerin sıkıntılarına bir daha düşmeyiz.
    Ben de latife yapmıştım Sn. Şekerli elbette..
    Ben de sosyal içiciyim tek başıma asla içmem ayda yılda bir.
    İşte dostlarla iki muhabbet olsun hesabı..

8. Bu A1 CAPITAL beni takip ediyor galiba, VAKBN pozisyon açtım sabah.. şimdi orada satışa başladılar..
    A1 CAPITAL senin hakkından gelmeyi bilirim ben.. uğraşma benimle

Sayfa 394/690 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •