Sayfa 395/1002 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. bu dolar borzayı da kitledi.
    adam kaç gündür yeni model fiyatlamasını bitiremedi amonyum nitrat.
    onu aşağı çekse diğeri de gidiyor,
    diğerini gıdıklasa öbürü delleniyor.
    nasıl bi piyazanın içindeyiz bozguşş, aklımı aldılar, seninkine muhtaç kaldım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    dünyanın başka bi ülkesinde uygulanmış olması zaten mümkün değil, kendi parasına short yaparak- kendi ülke ekonomisini batırmaya oynayan başka bi halk yok yeryüzünde.. üstelik bir de, efendim kendi varlığımı/tasarrufumu enflasyona karşı koruyorum diye bahanesi bile hazır beyzadelerin- ulan geri zekalı, sen dolar spekülasyonu yapmasan zaten enflasyon olmayacak ki
    Kemalabi mütayit argadaşlar var onnara da dolar cinsi ödeme garantisini BEN verdim abim BEN BEN BEN açıklıyom bu ülkeyi ben batırdım, sonna da haymanaya gidim eccuk kaplıcada gece bekçiliği yapiym dedim.

Siz bi bakın 2 3 seneye şey oluosa belki döner gene batırırıs, baktık olmuo gelmeyiz ellam ne biliym kemalabil be.

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bedeva dolar ancak fare gapanında olur aristo.

Doları olanlar birleşmeli. Ekstra destek alımı yapılmaz ise havlu atanlar olabilir.

Hırsız doları çalmış, polis bulmuş doları iade etmiş, adam polise hırsız TL'den zararımı da karşılamalı ben bozdurmaya gidiyordum demiş, o şekilde haber vardı.

>>>
    Diyarbakır'da borçlarını ödemek için yanına aldığı 10 bin doları çalınan Mehmet Tekin, polisin düzenlediği operasyon ile parasına kavuştu. Tekin "O gün doları bozdurmak için yanıma almıştım. Dolar düştü, 60 bin TL zararım var" dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bu dolar borzayı da kitledi.
    adam kaç gündür yeni model fiyatlamasını bitiremedi amonyum nitrat.
    onu aşağı çekse diğeri de gidiyor,
    diğerini gıdıklasa öbürü delleniyor.
    nasıl bi piyazanın içindeyiz bozguşş, aklımı aldılar, seninkine muhtaç kaldım.
    Puhahhaaha
    bizde akıl ne gezer
    Dün şortlarımı kapattıydım
    VOB u da bıraktıydım
    10 lot hissem gelmiş, tabana yazdığım 10 lot gelmemiş
    Kaşık kaşık toplayıp zamanı gelince kepceyle vermenin hayaliyle hergün tabana 10 lot ve yüzde 4 aşağısına 10 lot şeklinde (yüzde 5bolunca devreyi kesiyolla, gelmiy) bir sitiratejim mevcut

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5. Herşey de olduğu gibi devlet herşeye ortak
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    burdaki kazancımızdanda devlet anında kesiyor...

30,000 devlete kaptırdık...
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2013'de USD/TRY volatilitesi EUR/USD'den bile daha az diye BBHT'de konuşuyolardı. Not arttı vs ile millet dolarını bozdu, borsaya girdi, 20 gün geçmeden borsa çöktü.

Aradan 7 yıl geçti bu sefer ters oyun başladı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    DEM hesabını beğenmeyenin aklından şüphe ederim

Dün DTH açan veya dolar alan biri 12 den aldığı dolar ile 11,5 de para kaybetti.

Ama dün DEM açan biri 12 den başlattığı hesap ile dolar düşşse bile zarar etmiyor üstüne %14 alıyor..

Hatta arada dolar 15 e çıkarsa, % 14 nemayı yakıp DEM hesbanını 15 den kapatabiliyor. Yani dolarda dalgalanmları bile kaçırmıyor

Dolar düşüsünde zarar etmeyen yükselişte hep kar yazan dünyada başka bir enstürman var mı?
    Aşağıda resmi gazeteden alınmış kupur var. orada yazılanlardan sizin bahsetikleriniz anlaşılmıyor
    Ek 28078

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kemalabi mütayit argadaşlar var onnara da dolar cinsi ödeme garantisini BEN verdim abim BEN BEN BEN açıklıyom bu ülkeyi ben batırdım, sonna da haymanaya gidim eccuk kaplıcada gece bekçiliği yapiym dedim.

Siz bi bakın 2 3 seneye şey oluosa belki döner gene batırırıs, baktık olmuo gelmeyiz ellam ne biliym kemalabil be.
    https://www.youtube.com/watch?v=KKrdLjdaNRI

Sayfa 395/1002 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •