Sayfa 40/80 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 636 madde; 313 - 320 arası.

Konu: MIATK - Mia Teknoloji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by serleon Yazıyı Oku
    Hocam sıkıntı o değil sıkıntı hisse primlenmeye başlamışken televizyon, televizyon gezip şirketin hissesi ucuz deyip manipilosyan yapıp ertesi gün şirketin /10 a denk gelen ortak satışı açıklaması niye bunlarida canlı yayında söylemedin yatırımcı buna göre pozisyon alsın,şumdi burada patronlar iyi niyetli diyemeyiz

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu söylem elbette sıkıntılı olmuştur. Bu konuda bende Sn. ophions' a katılıyorum.Kötü niyetle değilde ,samimiyetle söylenen fakat amacını aşan bir ifade olmuştur. Buna inanıyorum. Dünya ölçeğinde büyük işler hedefleyen ve bu yolda epey mesafe kaydeden bir şirket ve sahiplerinin , küçük hesaplar yaptığına inanmak ve ihtimal vermek istemiyorum.

2. Patronları kendi adıma düzgün biri olmadığını ispatladı. Ben hala zararda değilim ama kar çok azaldı. Bu saate kadar satmadım bundan sonrada satacak değilim. ama fiyatlar düzelir tekrar yeni zirveleri gördükten sonra uygun bir yerden hisseleri satarım. Hissenin geleceğine inansam da patronlarının dürüstlüğüne inanmıyorum.

3. Patrondan patrona çok şey değişiyor.Buradaki hissem ucuz dedikten hemen sonra tüm şirketin yüzde 10 kadarı olan kısmı satmak için kaydilestiriyor ve o saatten sonra taban taban geliyorama ses yok. Konrtrolmatigin patronu ise miatke göre kat kat kazandırdığı halde hisse düşüyor diye 1 milyar liralık hisse alımı açıklıyor. Bugün o alım aciklanmasa miatk tabandan da kurtulamazdi.en kısa sürede ana paramı çekip kalan hisse için gerçek manada 0 maliyet ile bekleyeceğim. Bu patron herşeyi yapabilir

4. 117 üstü kapamalı,yoksa obo çalışır.

5. Ben bu patronu SPK ya şikayet edecegim. Yarın güzel bir dilekçe başvuru yapacağım. Belki hicbir ceza almayack Belkide beyhude bir çaba olacak ama en azından patron resmi yollardan yalandan da olsa bir cevap vermek zorunda kalacak.
    Bu arada ben ana paramı aldım geriye tamamen sıfır maliyetli hisseler kaldı.
    Son düzenleme : ibrahim; 06-12-2022 saat: 18:40. Sebep: İmla

6. Bugün çıkmış yine hisse ucuz diye anlatıyor,ozaman topla kardeşim piyasadan hisselerini alâ manipilasyon yapiyor
     Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Bu söylem elbette sıkıntılı olmuştur. Bu konuda bende Sn. ophions' a katılıyorum.Kötü niyetle değilde ,samimiyetle söylenen fakat amacını aşan bir ifade olmuştur. Buna inanıyorum. Dünya ölçeğinde büyük işler hedefleyen ve bu yolda epey mesafe kaydeden bir şirket ve sahiplerinin , küçük hesaplar yaptığına inanmak ve ihtimal vermek istemiyorum.
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hırsızlık var ... Patron kandırıyor garibanı

8. Benim maliyetim de 92 civarı oldu alımlarla. Maliyetime yakınlaşır ise son alımları mı da yapıp bekleyeceğim artık. Patron da kendi bilir. Hayal mı sattı, piyango bileti mı göreceğiz. Yatırımcı için borsada fırsat bitmez, burda kazanamam başka yerde kazanırım ama patron için öyle değil. Zenginliğine zenginlik katmasının 2 yolu var. Hayal satarsa ihlas patronu gibi milyonlarca insanın güvenini kaybetmiş ,itibarını yitirmiş ama para kazanmış da olabilir, sasa patronu gibi insanların saygı ve hürmet duyduğu, hayır dua alan, nadide bir şirketin patronu da. Dediğim gibi ihlas da olabilir patron sasa da. Ama her halükarda benden çok kazanıp benden çok kaybedecek. Patronun yerine siz olsanız hangisini seçerdiniz.

Sayfa 40/80 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •