Sayfa 401/563 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

defter degeri diye tutturan ama defter degeri nedir bilmeyen ? hatta hayatinda bir bilanco alip inceledigi bile supheli olan sahis buraya da yazmis

hani ? genel genel kurulda sorun diye burada hergun yazip, ama hayatinda hic genel.kurula katilmamis olan sahis bu
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Gençler ıyı nıyetlı ve bızlere çok yardımcı olan hayek abımız, artık anatolıada sahneye cıkıyor. hatta öyle bır motıvasyon ıle yapıyor kı bunu, gelıp bızım forumumuzda anatolıanın halka arz ızahnamesınden kesıtler paylaşıyor. pekı bunu neden yapıypr ? çunku hayek abımız ıstıyor kı , hepımız kazanalaım...varol hayek abıı. yaşa sen... rtalbde ve gulerdekı başarılarından sonra sıra anotolıada..size demiştim bu adam kendı pozısyonuna göre harket edıyor dıye... şimdi sıraa anaotlıadakı yatırımcılarda burada artık foyası ortaya çıktı... izleyın , anaotlıada yazdıkları ınsanlıgınızdan utandıraak sızı, aynı cumleler burdada defalrca yazdı.. 5 tl defter degerı olan hıssenın 22 tl den halka arzına muazzam ve harıka demış. bısstte boyle sırket yok demış.. düşün !! o kadar ıyı nıyetlı

2. 2 gündür philipin aldığı milyon lotu kusturmak için debelenip duran hisse kusarak rahatladı..
    Philipi defettiler..
    TAHTADA BAŞKA AGA İSTEMİYORLAR..
    QNB alışları devam ediyor..
    Bugünün tek olumlu tarafı philipin malını tahtacinın alması oldu..
    İş 24 milyonluk kemik takasıyla tahtaya ayar veriyor..
    Bizi üzen tahtayı yukarı surerek toplamıyorlar..testere hareketiyle topluyorlar.Bu yöntemde asıl bekleyen gerçek yatırimcıyı üzüyor..
    Philipteki dayıda defalarca dayak yediği yere tekrar geliyor..
    Bu üçüncü oldu..AYNI KİŞİ 3 kez tahtayi çızerek milyonlar topladı üçündede 4 gün durmadan malını kusup gitti..
    Adamda haklı bakıyor teknige 200 gunlüğe gelmek üzere 100 günlük üzerinde yatay çizginin üzerinde basiyor tuşa hisse ivmelenirde teknikle uzun yeşiller yapar diye ne varsa alıyor AMA TERS TEPİYOR..
    TAHTANIN SAHİPLİLİĞİ BURADAN ÇIKIYOR..
    Heleki büyük girenleri pişman ediyorlar..
    Görun bak PHILIP SATTIYA HAFTAYA DAHA GÜZEL KAPATACAK..
    ASLA YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by fibonacci Yazıyı Oku

2 gündür philipin aldığı milyon lotu kusturmak için debelenip duran hisse kusarak rahatladı..
    Philipi defettiler..
    Tahtada başka aga istemiyorlar..
    Qnb alışları devam ediyor..
    Bugünün tek olumlu tarafı philipin malını tahtacinın alması oldu..
    Iş 24 milyonluk kemik takasıyla tahtaya ayar veriyor..
    Bizi üzen tahtayı yukarı surerek toplamıyorlar..testere hareketiyle topluyorlar.bu yöntemde asıl bekleyen gerçek yatırimcıyı üzüyor..
    Philipteki dayıda defalarca dayak yediği yere tekrar geliyor..
    Bu üçüncü oldu..aynı kişi 3 kez tahtayi çızerek milyonlar topladı üçündede 4 gün durmadan malını kusup gitti..
    Adamda haklı bakıyor teknige 200 gunlüğe gelmek üzere 100 günlük üzerinde yatay çizginin üzerinde basiyor tuşa hisse ivmelenirde teknikle uzun yeşiller yapar diye ne varsa alıyor ama ters tepiyor..
    Tahtanın sahipliliği buradan çıkıyor..
    Heleki büyük girenleri pişman ediyorlar..
    Görun bak phılıp sattıya haftaya daha güzel kapatacak..
    Asla ytd..

Sm-a515f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    la fontaınden masallar-- haftaya ıyı olacakmış- pessss--bakıcagız. Nasıl olacak-- hayekde aylarca burda muazamman olacak dedı-ama şımdı anotolıada sahneye cıkıyor- bakalım sen hafataya guzel olmazsa hangı sahneye cıkacaksın.

4.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    la fontaınden masallar-- haftaya ıyı olacakmış- pessss--bakıcagız. Nasıl olacak-- hayekde aylarca burda muazamman olacak dedı-ama şımdı anotolıada sahneye cıkıyor- bakalım sen hafataya guzel olmazsa hangı sahneye cıkacaksın.
    Sadece gülüyorum..

5. Gülerdeki ana sorun rtalbden ayrışamaması ve içerdeki yatırımcının bundan başka hisse görmemesi büyük oranda.Hal böyle olunca dökülmeleri çok kolay olmuyor,malum forumda bakıyorsunuz aynı isimler hergün ağlaşmaya devam ediyor.Ben burada bir geri alım haberi gelmeden yükselme falan beklemiyorum pandemi öncesinde geri alım programı vardı şirketin.Teknikte de aylıkta satta gözüküyor,geçen sene hareket etmeden önce yıllarca aynı bantta hareket etmiş,içindeki ky de çıkmadıkça işi zor buranın bana göre ytd.
    Unutmayalım şirket ne kadar iyi olursa olsun bunun bize hiçbir faydası yok fiyata yansımadıkça,adam almış eline imtiyazlı 3 5 lotu şirketin tüm kaymağını kendi yiyor.Kimse kendini kandırmasın ben uzun vadeciyim diye fiyatla ilgilenmeyen adamın forumlarda orda burda işi olmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Gülerdeki ana sorun rtalbden ayrışamaması ve içerdeki yatırımcının bundan başka hisse görmemesi büyük oranda.Hal böyle olunca dökülmeleri çok kolay olmuyor,malum forumda bakıyorsunuz aynı isimler hergün ağlaşmaya devam ediyor.Ben burada bir geri alım haberi gelmeden yükselme falan beklemiyorum pandemi öncesinde geri alım programı vardı şirketin.Teknikte de aylıkta satta gözüküyor,geçen sene hareket etmeden önce yıllarca aynı bantta hareket etmiş,içindeki ky de çıkmadıkça işi zor buranın bana göre ytd.
    Unutmayalım şirket ne kadar iyi olursa olsun bunun bize hiçbir faydası yok fiyata yansımadıkça,adam almış eline imtiyazlı 3 5 lotu şirketin tüm kaymağını kendi yiyor.Kimse kendini kandırmasın ben uzun vadeciyim diye fiyatla ilgilenmeyen adamın forumlarda orda burda işi olmaz.
    Sayin ordinaryus görüşlerinize saygi duyuyorum..
    Ancak 550 gündür düşüş trendinde olup 156 gündür dip çalışmasinı yapan bir hisseden bahsediyoruz..
    Yani sizin dediğiniz senelerce süründurme kısmını zaten yapti..
    8 liradan 2.12 ye çok can yaktı..
    Şimdi belini dogrultup yukari bir trend oluşturma safhasında..
    156 gun dibini tamamladı..
    Ana pazara gecmesi ve pandeminin devamı bunun yaninda A1 in girişim sermayedeki beklentili oluşumlari hisseye can suyu olacaktır..
    Ancak sizinde bahsettiğiniz gibi İMTİYAZI ELİNDE TUTAN PATRON HISSESİ olması hisseyi bitiriyor..
    YİNEDE bu bilanco ve carpanlarla vede zirveden uzaklığı ve dibini bitirme cabasından dolayi BENCE BEKLEMEYE DEĞECEK BİR HİSSE DURUMUNDA..
    Saygılar sunarım..
    ASLA YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Gülerdeki ana sorun rtalbden ayrışamaması ve içerdeki yatırımcının bundan başka hisse görmemesi büyük oranda.Hal böyle olunca dökülmeleri çok kolay olmuyor,malum forumda bakıyorsunuz aynı isimler hergün ağlaşmaya devam ediyor.Ben burada bir geri alım haberi gelmeden yükselme falan beklemiyorum pandemi öncesinde geri alım programı vardı şirketin.Teknikte de aylıkta satta gözüküyor,geçen sene hareket etmeden önce yıllarca aynı bantta hareket etmiş,içindeki ky de çıkmadıkça işi zor buranın bana göre ytd.
    Hangi geri alım???
    Adam elindekileri bile sattı pandemide.
    Arkasından bedelli yaptı.
    Cebinden 1 lira çıkmadan cebine milyonlar girdi.
    Bu hissenin halka açıklığı %100 u geçse şaşırmam.
    Sahte Lot bile kopyalayıp biste kote ettirmiş olabilir patron.
    İmtiyazlar kalkmadikca sadece tabela şirket ötesi yok.
    Şöle düşünün piyasa değerinin çok çok altında bı araç aliyorsunuz vergisi sigortası masrafı kaskosu cezaları yakıtı her türlü giderleri size ait ama sürmesi binmesi gezmesi kullanması anahtarı başkasının elinde...
    Siz sadece benim malım var diyorsunuz ama ne görebiliyorsunuz ne sürebiliyorsunuz ancak giderleri sizin.
    Murat güler bu , sevmeyecegi eşeğin önüne su koymaz

8. Arkadaşlar bir hisseden beklentisi olmayan..çıkacağını düşünmeyen niye hisse alır..?
    Veya niye hissede durur???
    Veya hissesi yoksa niye hissenin forumuna yazar??
    Umut ışığı yoksa satın hiç beklemeyin..
    Çok ilginç..

Sayfa 401/563 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •