Sayfa 402/907 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7255 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan duyumlar net ve kesin YTD

2. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by Maqlor Yazıyı Oku
    Yaklaşıyor yaklaşmakta olan duyumlar net ve kesin YTD
    Ne gibi duyumlar var bizde bilgilensek
    İşkur sayfasına ilk yorumunda bunu yazmanı gerektirecek ne oldu merak ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ne Tskb yi satıyorlarmıymış?

4. Duyumlar net ve kesin diyenler, iddialarını lütfen isim olarak taçlandirsinlar 🤗 zira 2018 den beri bir sürü bu tarz yazılar geldiiiiii geçtiiiiii 🤗🤗🤗🤗

5. çok hızlı girdi foruma. toplam 5 gönderisi var biri burada....muhtemelen.bi daha nasıl girecegini bilemiyor. ama istihbaratı baya kuvvetli imiş ::))

6. ISKUR'un azar azarda olsa her gün yukarı gitmesinden ziyade ki bugün dahi 10.000 TL değeri arttı.
    Asıl önemli olan süreçteki gelişmeler. Şimdi olaydan bihaber bir kişi gibi düşünelim.
    1 yıllık süreçte önce Cumhurbaşkanı İşbankası dedi bu konunu üzerine düşün dedi. Akabinde Ekim ayı gibi akp sözcüsü bu konuda konuştu ve Derinhisse şubatı bekleyin dedi.

Bu süreçte İşbankası içinde ne oldu vakıfın başına Ersin Özince geldi holdingleşme dedikoduları hızlandı. Önce sanayi kuruluşlarını birleştirdi ve borsada bunların tek hisseye dönüşeceği söylendi. Soda, Trakyacam, şişecam gibi. Ardından isgyo, isfin, tskb gibi kurumlardaki hisse oranlarını %50'nin üzerine çıkardılar. Sorarım size bunları neden yaparsınız bir kişi ya da şirket neden çoğunluk hisseye sahip olmak ister yarın öbür gün bir karar aldığında genel kururdan sorunsuz geçirebilrsin diye.

Bu süreçte Cumhurbaşkanının İşbankası Atatürk hisseleri ve imtiyazlılarla ilgili kararı meclisten geçirmek istediği ve bunu şubat ayında gündeme getirip çalışmaları hızlandırın kanuni olarak eksik kalmasın dediği biliniyor. Süreçte bence tek bir eksik kalmıştı akp nin iktidar ortağı dışarıdan destek veren mhp nin genel başkanı Devlet Bahçeli'nin daha evvel isteyip red aldığı genel af ve geçen haftalarda bu da gerçekleşti.

Teknik olarak başka konu kalmadı. Meclise gelmesi için destek anlamında. Kalan tek şey hisselerin gerçek sahibi Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumlarının başında süreçle ilgili farklı ses getirecek kişilerin olmaması idi. 23 Nisan tarhli cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile iki kurumunda başkanları değiştirildi. Ben artık sürecin meclise gelip başlaması için bir engel göremiyorum. Bu sırada chp de yıllardır parti içinden temsilci yollarken bu sene dışarıdan kamudan emekli 4 temsilci gönderdi bu değişikliğide dip not olarak düşelim. Tutanara sabredenlere hayırlı olsun demeye devam.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

7. TTK ve TDK Başkan değişikliklerinin önemsiz gibi görünsede tesadüf olmadığını düşünüyorum süreç bir tuhaf sanki hiç umulmadık bir şekilde aniden olacak gibi devir imha herneyse beklemeye devam

8.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    TTK ve TDK Başkan değişikliklerinin önemsiz gibi görünsede tesadüf olmadığını düşünüyorum süreç bir tuhaf sanki hiç umulmadık bir şekilde aniden olacak gibi devir imha herneyse beklemeye devam
    Bence bu konular tekrar gundeme geldiginde taraf olan ttk adina cikip konusacak biri oldu. En azindan "gelir ttk ya gidiyor" denildiginide "hayir gelmiyor" diyecek biri oldu

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 402/907 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •