Sayfa 405/1005 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Viop LI

1. Kurban Bayramı'ndaki haftada günler idari izin dendi galiba.

Vade sonu arife günü olabilir normalde, gerçek gün hangi olur?

Kurban Bayramı tatili ile ilgili konuşan Erdoğan, "Kurban Bayramı ile ilgili özellikle turizm sektörümüzü hareketlendireceğine inandığım bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Bu sene Kurban Bayramımızı 28 Haziran ile 1 Temmuz arasında idrak edeceğiz. İstişarelerimiz neticesinde 26 Haziran ve 27 Haziran günlerini de idari izin kapsamına almayı kararlaştırdık. Hafta sonları ile birlikte vatandaşlarımız toplam 9 gün bayram tatili yapma imkanı bulacaktır. Bu kararımızın da tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Amariga dolara yüksek faiz veriyormuş, o yüzden bizim gibi ülkelerdeki dolar amarigaya kaçıyor olmalı.
    Amrikanın para birimi dolar olduğu için ve ons dolar bazlı hesap edildiğinden mütevellit ons u olan satıp mevduata gidiyeah orda üüüle olunca ons da düşüyeahhh bizde ki dolar da çıkıyeahhh
    Secbul ile sindoma abi de beklesin ons 2500 olucak deye
    Tarih yazılı notlarım arasında secbul ve sindoma nın ons a verdiği rakkam
    Benim hedefim daha yüksek ons için.
    Lakin FED' in süreci iyi yönettiğini de kabul etmek lazım. Pandemi sürecinde "piston düşmesin" diye, pandemi yardım ve destekleri adı altında yaratılan emisyonu, önce coin piyasasına göz yumarak(artık bitti o devir), sonra yüksek faiz vb diye emdirdiler. Yoksa altın çoktan 2xxx lerde olmalıydı.
    Şapkadan tavşan çıkardı adamlar. Saygı duymak lazım.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3. Bozkurt patron ons şelalecilerine benide ekle... yalnjz 1600 kurtarmaz benim perspektifte altina inmeli! etiketi yapistirmistim gecmis sayfalarda mevcut..

4. SP 500 bence ralliye cıkabilir onun dısı tırt
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. TCMB'de faiz değişilği için önce PPK üyelerinin vs değişmesi lazım, aynı kişiler ile farklı politika anlamsız olur.

Yani gece yarısı faiz ile ilgili kararlar beklemiyorum normalde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Benim hedefim daha yüksek ons için.
    Lakin FED' in süreci iyi yönettiğini de kabul etmek lazım. Pandemi sürecinde "piston düşmesin" diye, pandemi yardım ve destekleri adı altında yaratılan emisyonu, önce coin piyasasına göz yumarak(artık bitti o devir), sonra yüksek faiz vb diye emdirdiler. Yoksa altın çoktan 2xxx lerde olmalıydı.
    Şapkadan tavşan çıkardı adamlar. Saygı duymak lazım.
    Bu arada coin piyasasının tarihi zirvesini bu koşullara borçlu olduğunu bilmeyenler hâla benzer bir piyasa hayali ile kazandıklarını eziyorlar. O iş geçti. SEC Binance'ın da ümüğüne bindi zamanı gelince.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

7.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Altın niye düşsün abi?
    USD bazında kol gibi destekler var altında... Ortalamasından, Pivotuna...
    Hele olursa 1940 - 1927 altına bi gelsin bakalım... Tuzak mı? Düşüş mü?

Bir bacağı USD olmazsa işim olmaz en vasıfsız yatırım araçlarından. Anca bi ülke öbürüne bomba falan atacak da altın prim yapacak. Öbür türlü dünyada ne olsa altını kesiyorlar. Genel konjonktüre ters bir yatırım aracı, anca olmadık işler olunca kazandırıyor onda da trene atlayana değil trende bıkıp usanan yatırımcıyı teselli edecek cüzi bir miktar kazandırıyor hepsi o.

8. Amrikada ki adamın para birimi dolar, yani dolarına para kazandırabilmek için cebelleşiyor,oradaki ky nin işi zor
    Kar etmek için parayı basıp euro alsa yada altın alsa parasına kar yazdırması çok çok zor. Bizde üüüle mi al dolar akşama sat dolar para kazan, sabah al altın akşama sat altın gelsin yımırtalı pide, günlük yevmiyen çıktı.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 405/1005 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •