Sayfa 406/639 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. umarım değildir, cevaplara hiç bukadar yakın olmamıştık, borsa bu beklenti alınır ve satılır, gerçekleşirse uçar zaten beklenti o yüzden olumlu bir sonuç çıkıp çıkmayacağını bu iki günde ki hareketi netleştirecek gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    umarım değildir, cevaplara hiç bukadar yakın olmamıştık, borsa bu beklenti alınır ve satılır, gerçekleşirse uçar zaten beklenti o yüzden olumlu bir sonuç çıkıp çıkmayacağını bu iki günde ki hareketi netleştirecek gibi
    Aynen oyle beklenti her zaman onceden satin alinir.. ve bi kagidin piyasa degeri eger 1 milyar tl degilse sert dusmeye basladimi bence ortalama dusurmek yerine zararda da olsa yolun basinda cikmak en mantiklisi. Yoksa kaninizi emerler. Huzur felan koymazlar pskolojiniz bozulur..

3. Günlük al satçılardan kurtulmamız gerekiyor, bi iki kademe artınca hemen satışlar geliyor. Ama bence bu hacimsiz yükselişlere çokta umut bağlamayalım. Yine Genel Kurul öncesi sanal bir şişme ardından yine çıktığı gibi belki de daha hızlı geriye gelebilir. Neticede bu Karapaz'lar bizim artık tavan tavan gider dediğimiz haberler de bile Taban Taban yaparak almadığı ah kalmadı. O yüzden umutluyum ama çokta iç açıcı değil maalesef. Umarım güzel gelişmeler, yeni iş anlaşmaları, alacak meselesi, tek çatı altına toplanmak, hisse geri alımı vb. durumlar için kararlar alınır da emdikleri kanımızı artık rahat bırakırlar. Bizde defolur gideriz gelmemek üzere bidaha buralara.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    Borsada ara vermek için en iyi zaman, kazandığın zamandır.

4. 67.065 lot ile 0.41'e uzlaşıyor.

5. verecek iyi bir sürü haber olabilir bizim bile aklımıza 2-3 tane en az çıkış yolu geliyorsa bunlarin da aklina gelmesi lazim, yani kendileri bilir biz 1 kaybediyorsak onlar 100 kaybediyor. bu işlem hacimleri ky nin akpaz yönetimi el atmali yarin öbür gun iyi haberleri kap a gondermeliler ardından güçlü alımlarla hisse iyi yerlerden alıcı bulacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by Wiki Slh' Yazıyı Oku
    Günlük al satçılardan kurtulmamız gerekiyor, bi iki kademe artınca hemen satışlar geliyor. Ama bence bu hacimsiz yükselişlere çokta umut bağlamayalım. Yine Genel Kurul öncesi sanal bir şişme ardından yine çıktığı gibi belki de daha hızlı geriye gelebilir. Neticede bu Karapaz'lar bizim artık tavan tavan gider dediğimiz haberler de bile Taban Taban yaparak almadığı ah kalmadı. O yüzden umutluyum ama çokta iç açıcı değil maalesef. Umarım güzel gelişmeler, yeni iş anlaşmaları, alacak meselesi, tek çatı altına toplanmak, hisse geri alımı vb. durumlar için kararlar alınır da emdikleri kanımızı artık rahat bırakırlar. Bizde defolur gideriz gelmemek üzere bidaha buralara.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    Aynen katılıyorum bende bunu sürekli tekrarladim asla şuan ki hareketlere güvenmemek lazım. Tabi cıkışda başlamış olabilir yada genel kurulda herkeste bir beklenti var diye aynı adiliği tekrar yapabilirler dikkatli olmak lazim suan müsepbibi olanları Allah'a havale etmek ve dua etmekten baska elden gelen yok maalasef

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Al satçılar dizini dövmesin sonra her zaman papaz pilav yemez bazende şira içer

8. 0,45 den tavana 1900 lot alım girdim iş bank dan

Sayfa 406/639 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •