Sayfa 41/748 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5984 madde; 321 - 328 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1. haziran fiyatlama raporu geldi

https://www.epdk.gov.tr/Detay/Downlo...d=y8lFfaRkCSY=

dagitici ve bayi kar marjlarinda dusme var ote yandan bir ay once yari yariya dusurulen toptanci kar marjinda ise cok buyuk artis var.

Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    haziran fiyatlama raporu geldi

https://www.epdk.gov.tr/Detay/Downlo...d=y8lFfaRkCSY=

dagitici ve bayi kar marjlarinda dusme var ote yandan bir ay once yari yariya dusurulen toptanci kar marjinda ise fok artis var.
    İyimi yani üstad.
    90 cent ceptemi😂

3.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    İyimi yani üstad.
    90 cent ceptemi��
    Bilemedim valla. Toptanci paylarini kimlerin hangi durumda aldigina bagli

Bu gedik para kaybetmeyi çok seviyo anlaşulan.
    Parası bitmiş garibin.
    Milyon lotlardan yüzbine😂

5.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Bu gedik para kaybetmeyi çok seviyo anlaşulan.
    Parası bitmiş garibin.
    Milyon lotlardan yüzbine😂
    Gedik- Bofa…. Aralarında ne yapıyorlar öyle. +18 işler 😂

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    https://twitter.com/memochan69/statu...RreeJBgs0Q5_nA

Önemli. Santralin nakit akışını etkileyen bir durum
    Aslında bu durum 10 gunluk mevzu. Önce dedikodusu çıktı sonra yasa)

GTŞ, görevli tedarik şirketleri elektrik dağıtım şirketkeri gibi bir grup yandaş patronun elinde. Bu gtş ler, aslında yekdeme tabi usd kredi ile kurulmuş güneş enerji santrallerinin ödemelerini geciktiriyor, ges firmalarının nakit akışını bozuyordu. Bu yandaş patronların yaptığı lobi sonucu fiiliyatta uyguladıkları şeyi yasalaştırdılar. Yasa ile beraber işin ucu yenilenebilir santrallerin dışında fosil yakıtlı santrallere de dokunmaya başladı.

Aslında bir gtş nin, son kullanıcı olarak bana bugun sattığı elektriktiğin ideal tahsil süresi ortalama 40 gündür. Bu yasa ile gtş benden tahsil ettiği para ile aynı gün elektrik üreticilerin parasını ödeyecek duruma geliyor. Yandaş patronlu gtşler, bu yasa ile havadan para kazanan komisyoncular gibi oldu.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Gedik- Bofa…. Aralarında ne yapıyorlar öyle. +18 işler 😂
    Deniz gedik bofa iş ince işlerr😂😂

Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Aslında bu durum 10 gunluk mevzu. Önce dedikodusu çıktı sonra yasa)

GTŞ, görevli tedarik şirketleri elektrik dağıtım şirketkeri gibi bir grup yandaş patronun elinde. Bu gtş ler, aslında yekdeme tabi usd kredi ile kurulmuş güneş enerji santrallerinin ödemelerini geciktiriyor, ges firmalarının nakit akışını bozuyordu. Bu yandaş patronların yaptığı lobi sonucu fiiliyatta uyguladıkları şeyi yasalaştırdılar. Yasa ile beraber işin ucu yenilenebilir santrallerin dışında fosil yakıtlı santrallere de dokunmaya başladı.

Aslında bir gtş nin, son kullanıcı olarak bana bugun sattığı elektriktiğin ideal tahsil süresi ortalama 40 gündür. Bu yasa ile gtş benden tahsil ettiği para ile aynı gün elektrik üreticilerin parasını ödeyecek duruma geliyor. Yandaş patronlu gtşler, bu yasa ile havadan para kazanan komisyoncular gibi oldu.
    Havadan para varsa yandaş değildir.dıjj güçtür😂😂

Sayfa 41/748 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •