Onemli Gunler Banner
Sayfa 41/226 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 321 - 328 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Bugun hissede alıcıların ilk sırasındakı Deniz yat. 17.860 lotu 4.24.ortalamayla almış.
    Üç aylık takaslara baktıgımda ise aynı kurumun toplam..473.295.lotluk satışı var.
    Acaba sattıklarını mı almaya başladı../ ytd..
    Sabah acilen yuksekten acılıs seansından 429 lu fiyattan kim aldı acaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,124
    Sabah acilen yuksekten acılıs seansından 429 lu fiyattan kim aldı acaba.

Gunluk takaslarda en yuksek fiatlı alımları Deniz yat.yapmış görünüyor.
    İkinci alıcı Şeker yat...12.853/4.07.ort.ile
    İng.menkul de 8.000..lotu.4.21.ort.ile almış. Bilgine./ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Sabah acilen yuksekten acılıs seansından 429 lu fiyattan kim aldı acaba

4.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Aksam alsaymıs acelesi neymiş.daha öncede 2 ceyrek bilancoda asagiya basmistı bu kurum hayırlısı

5. Hisse sığ olduğu için kısa vadede her türlü oyuna müsait. Dikkatimi çeken birkaç konu var. Birincisi ben bu hisseyi yaklaşık 3 sene önce incelemiştim. Aşırı borçlu olması ve karlılıktaki istikrarsızlığı nedeniyle almamıştım. Fakat o vakit şirketin internet sitesinde Kartepede 100 dönüm arazi üzerinde faaliyet gösterdiği yazıyordu. Bugün baktım o bilgi yok. Acaba ne zaman çıkarıldı? ve de Neden? ikincisi şirket Doğan grubunun F/Ksi en iyi şirketi. Ama doğan grubunda bir hareket olunca bu tepkisiz kalıyor. Kar payı da vermiş. Sonuçta ben bu anlamsız hareketlerin tahta sahibi tarafından yapıldığını ve şirket yönetiminin içinde olmadığını düşünüyorum. Ama eğer onlarda içindeyse proje borsa kotundan çıkmak değil bu arsa için bir numara çekmektir diye düşünüyorum. Çünkü arsanın ederi şirketin piyasa değerinin üstünde olabilir. eğer öyleyse tahtada hala KY varsa döve döve gönderirler. DİREN KY!!

6.  Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Hisse sığ olduğu için kısa vadede her türlü oyuna müsait. Dikkatimi çeken birkaç konu var. Birincisi ben bu hisseyi yaklaşık 3 sene önce incelemiştim. Aşırı borçlu olması ve karlılıktaki istikrarsızlığı nedeniyle almamıştım. Fakat o vakit şirketin internet sitesinde Kartepede 100 dönüm arazi üzerinde faaliyet gösterdiği yazıyordu. Bugün baktım o bilgi yok. Acaba ne zaman çıkarıldı? ve de Neden? ikincisi şirket Doğan grubunun F/Ksi en iyi şirketi. Ama doğan grubunda bir hareket olunca bu tepkisiz kalıyor. Kar payı da vermiş. Sonuçta ben bu anlamsız hareketlerin tahta sahibi tarafından yapıldığını ve şirket yönetiminin içinde olmadığını düşünüyorum. Ama eğer onlarda içindeyse proje borsa kotundan çıkmak değil bu arsa için bir numara çekmektir diye düşünüyorum. Çünkü arsanın ederi şirketin piyasa değerinin üstünde olabilir. eğer öyleyse tahtada hala KY varsa döve döve gönderirler. DİREN KY!!
    küçük yatırımcıyı dövüyorlar, ama artık araya büyükler girmeye başladı! gün içi görmeyeceği yerlerden almalar ,yukarı çizmeler aşağı gelirken az az lotlarla gelmeler yukarı hareketleneceginde kalın lotlarla karşılamak.bir gün bunlar bitecek gibi 4 00 ve 420 arasında baya maliyetler var. Birde karlar geldikçe FK si aşağılara geliyor.Endeste ucuz hisselerden biri.Arsaya gelince enaz 75 milyon eder.3 seneki sirket yok gibi bunu kucuklerde biliyor ,büyüklerde biliyor.Bu kurlarla aşağıya gelirse ki olabilir daha ucuzlamis bir sirket çıkar ortaya ve küçük yatırımcının pek fazla olduğunu düşünmediğim bu şirkette küçüklere bu sefer malları kaptırirlar.Bekleyelim ve görelim al sat yapamayacağımız göre en iyisi bu.ytd

7. topu topu 3 milyon lot var sirket bu işlerle uğraşmaz.bolusulemeyen bir beklenti var yeni bir sağlam oyuncunun girmesi lazım.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,124
    Şimdilik henüz erken ama rakamlar ortada,
    Şirket 2016 yılsonunda 2.058.536.tl.kar etmiş ve 981.750.tl.temettü dagıtmıştır. Oran %.si. 56.63 ve miktar bin lota 60.tl.

Şirket yılsonunda faraza 8.000.tl.kar etmiş olsa aynı oranla dağıtacagı temettü
    8.000.000 x 56.63 = 4.530.ooo.tl.olur.Hisse başına düşen temettü ise 4.530.000 / 16.500 = 275._Tl.olur.

Bu arada şirketin faaliyet raporuna bakılırsa Haz./2017 faa.raporunda 362 çalışanı olan şirketin bu dönem çalışan sayısının 393 kişi
    olduğu da görülebilir. / Hasılı sektör ve ../ şirketin işleri şimdilik iyi../ytd..

Sayfa 41/226 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •