Onemli Gunler Banner
Sayfa 41/131 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 1042 madde; 321 - 328 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bu akşam yada başka akşam spk devreye girmeli bu rezilliğe son vermeli.
    işin yokmu başka. spk ne yapacak.brüte alacak bizde korunmuş olacagiz.spk bizi korumaz. sende kaybol

2. Sadece kap haberlerine baksanız yeter şirketin batık olduğu gayet ortada ve hüseyin yücel isimli kişiye hisseler mart ayının başında deverildi şu an sizlere dağıtılıyor çok ınsan uzun vadeci olacak burda dikkat edin.

3. 21.04.2017 - 24.04.2017 tarihleri arasında DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları
    ile ilgili olarak 1,46 - 2,25 TL fiyat aralığından 236.288 adet alış işlemi ve 3.006.642 adet satış işlemi
    Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 24.04.2017 tarihi itibariyle %0 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir. Hüseyin YÜCEL

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...5ba0807d2c6d45

4. Bunu diyordum iste

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Spk uyudu yine yazik maalesef onleyici tedbirler almakta gecikiyor.

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bafrali55 Yazıyı Oku
    biraz sonra sattığımı tekrar yazarım 2 kez sattığım rakamları yazdım lafın bana benim profile bakmışsın özgyo da 5 bin kar yaptım bundada 3 bin bereket versin ;) Elinde kağıt yoksa da sus deniz Volume yapma
    resim paylaşmak beleş burada bilader.

hesabının al sat resimlerini çekte bi paylaş. aldım sattım-kazandım. özgy0 da tradeden kazanmış 0lsan, sayfada 100 kere yazardın.

7. ben sana 3-5 göynek fazla gelirim ufaklık. ansa mesajlarını niye yazmadın. yarın öbürgün kap ta yayınlarlar sanırım.

b0rsa tarihinde , patrn tarafından dava edilen, ilk küçük yatırımcıyım. ansa hissem de yy0k.

8. Hüseyin malı piyasaya vermiş olsa, daha 300 bin satamadan tahta tabana yapışırdı kanımca. Milyon lotlar havada uçuştu.

Satış öncesi dağılım:

Sayfa 41/131 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •