Sayfa 410/606 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    İşin ilginç yanı dün tahtayı basmaya calışan vakıf ve finans 3 aylık da azimle 72 000 lot toplayan sadece iki si diğer kurumlara mal kaptırmamış ...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün kü yeni güncellemeye göre 3 aylık Alan kurumlar
    Finans 48.644
    Vakıf 42.624
    Meksa 4.722
    Alan 3.030
    Citi 1.781
    Dün basanlar vakıf ve finans... 3 ay çorba parası için mücadele etmişler...bende ki 2 gün gecikmeli Ytd..ytd...ytd

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kagit o kadar sig ki...

Kafasi atip basan biri cikinca taban oluyor.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

3. 29 dan geldim bakalım hayırlı olsun ne olacak
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    29 dan geldim bakalım hayırlı olsun ne olacak
    Bende 29 ortalama ile alabildiğim kadar aldım. Hayırlısı. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by senirkent Yazıyı Oku
    bende 29 ortalama ile alabildiğim kadar aldım. Hayırlısı. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    ben 29 dan 100 lot aldım aşağı düştekçe alacağım buğün 28 görür bu satışlar devam ediyor
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    ben 29 dan 100 lot aldım aşağı düştekçe alacağım buğün 28 görür bu satışlar devam ediyor
    Bende bir miktar Cment hissesi var. Onu 20,30 ortalama fiyat ile serbest fiyattan sattım. Oradan gelecek olan para ile orta vadeli Cmbtn alacağım. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Bu hisseyi böyle zamanlarda toplayacaksın zamanı gelince vereceksin kar eden şirket
    Nakit kraldır.

8. böyle zamanda hisse toplanır demek kolayda . çimbeton yıllarca yatırımcıyı perişan etti ...burda farklı bir tehlike var .çimentasın gitmesi pek hoş degil.bunlar borsada yasandı .inşallah önümüzdeki hafta çarşamba günü .her kesin bekledigi bedelsiz haberi gelir .gelmesede üzülmem.ama.çimentasla birleşme haberi gelirse.çimbeton yatırımcısı basta bende olmak üzere biteriz.her kes farklı .şeyler yazıyor kim kime ..hizmet ediyor bilmiyoruz.sonuç bir çimentas bir çimbeton ederse.yıllarca biz bu fiatlara gelsin diye bekleriz.bu kötü haber birleşme haberi çogu için güzel ola bilir..dört çimentas bir çimbeton ediyordu şimdi bir buçuk çimentas bir çimbeton ediyor.hakkımızda hayırlısı.bu mubarek cuma günü.inşallah olumlu haber yansır selam ve saygıyla

Sayfa 410/606 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •