Sayfa 411/682 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Ne değerli paranız varmış yahu.sermaye 29 bin basarsın alırsın

2. Bugün hava soğuk dışarı çıkmayayım dedim.

Dışarı çıksaydım tarlama gidip badem ağaçlarım açmışmı diye bakacaktım, en son gittiğimde yabani bademler açmıştı.

Bunları niye mi yazıyorum. Bahçeme gidip oyalanmak sinir sitresimi alıyor. Bütün gün ekranda İş B takip etmek bazen sinir bozucu olabiliyor.

2000 yılındaki yükselişte 2000 TL den kağıt alıp 2200 TL den satmıştım. En yüksek 2280 TL görmüştü

1996 yada 1997 yılıydı sanırım tam hatırlamıyorum. İş B 4000 $ civarında iken tahtada satışım vardı.

Geçen sene mayıs ayında bu forumun 18. sayfasında forumda kimseler yokken yazım var. Geçen seneki 1040 TL lik alış tarafımdan yapılmıştır.

Birkaç hafta önce 4400 TL fiyattan şahsi oynamadım pas verdim ve daha sonra geri pas verdiler diye sattığım kağıdı yerine koyduğumu yazdım.

Sayın marslı10 maliyetinin eksi olduğunu defalarca belirtti. Buna hisseyi bedava verip üstüne birde para vermediler ya.

Yaklaşık 23 senedir tahtadayım. Çıkınca satacak hisseniz, düşünce alacak paranız olsun ilkemi uygulayabilen sayın deepdark'a selam olsun.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    bugün hava soğuk dışarı çıkmayayım dedim.

Dışarı çıksaydım tarlama gidip badem ağaçlarım açmışmı diye bakacaktım, en son gittiğimde yabani bademler açmıştı.

Bunları niye mi yazıyorum. Bahçeme gidip oyalanmak sinir sitresimi alıyor. Bütün gün ekranda iş b takip etmek bazen sinir bozucu olabiliyor.

2000 yılındaki yükselişte 2000 tl den kağıt alıp 2200 tl den satmıştım. En yüksek 2280 tl görmüştü

1996 yada 1997 yılıydı sanırım tam hatırlamıyorum. Iş b 4000 $ civarında iken tahtada satışım vardı.

Geçen sene mayıs ayında bu forumun 18. Sayfasında forumda kimseler yokken yazım var. Geçen seneki 1040 tl lik alış tarafımdan yapılmıştır.

Birkaç hafta önce 4400 tl fiyattan şahsi oynamadım pas verdim ve daha sonra geri pas verdiler diye sattığım kağıdı yerine koyduğumu yazdım.

Sayın marslı10 maliyetinin eksi olduğunu defalarca belirtti. Buna hisseyi bedava verip üstüne birde para vermediler ya.

yaklaşık 23 senedir tahtadayım. çıkınca satacak hisseniz, düşünce alacak paranız olsun ilkemi uygulayabilen sayın deepdark'a selam olsun.
    şu an eksi 3416 tl adet başına

4. OLMADİKİ BİR İŞKURUMUZ.....

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    şu an eksi 3416 tl adet başına
    He 3416 tl
    Şurdan aldım burdan sattım , yok maliyetim sıfır ,negatif falan filan şöhretvari işler, geçin bunları. İnanırsın alırsın. Sizler bu kağıda bakakalıp yüksekten almaya mahkumsunuz. Alırsanız şansınıza, mahareti kendinizden bilmeyin. Borsanın kuralı budur. Al-satcılar kaybeymeye mahkumdur. Bu kitabın kuralı budur, bir iki üstat hariç.

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    He 3416 tl
    Bu kitabın kuralı budur, bir iki üstat hariç.

Onore oldum, teşekkür ederim, gülmekten gözümden yaş geldi.

Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku

Onore oldum, teşekkür ederim, gülmekten gözümden yaş geldi.
    Bu forumda gördüğüm bir iki kişi sayın bıkmışbroker abi ve sayın laguna ve tümer1962 dir. Hemen atlamışsın. He tamam biri sen biri de Marslı10. Tamam tamam....

8. Sayın bıkmışbroker, karahan, ( akinolu ) kentuf ve daha birçok kişi forumun eski ve önemli şahsiyetleriydi.

sayın sicilyalı karahan ve bıkmışbrokerin banada birçok yardımı olmuştu.

Özellikle bıkmışbroker yapı kredi hissesinde uzmandı.

Sayfa 411/682 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •