Sayfa 414/745 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. İnfo bu hissede alıma başladığında favökteki bu inanılmaz rakamlar yoktu , bilanço düzelmeye gelecek vadetmeye başlamıştı.
    Ardından merkez bankası başkanı değişikliği ile kur fırladı çeyreklik büyük zararlar geldi hisse çakıldı. Bence info' nun satışı geçmişte yaşadığı korkuyu tekrar yaşama endişesindendir

Şimdi büyük favök rakamları azalan döviz borcu , lehimize gelişen parite , Abd açılımı , yüksek gıda ve enerji fiyatları ve bunun getirdiği karlılık , 9 aylık bilançoda beklenen yüksek kar ve 2023 trademark - pi projesinden gelecek olan 600 - 800 milyon tl ) Forumda hesaplanan rakamlar)

Kısaca ben sorun görmüyorum.

Ve bence patron da hissenin yükselmesini isteyecektir bu beklentiler varken.

2. Endekse , hissenin tekniğine , hisseye para giriş çıkışına göre trade ediyorum ama hisselerimi kaptırmamaya çalışıyorum 9 aylık bilanço beklentisi nedeniyle.

3. 7.10 günün ilk direnci

4. 7,10 üzerindeyiz 2. direnci 7.25

5. 7,25 gördük , tahtaya bakınca 7,30 üzerini planlamamış gibi görünmüyor.
    7.25 üzerinde tutunursa 7.42 - 7.50 hedefler.

Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    7,10 üzerindeyiz 2. direnci 7.25

6.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    minikyatirimci mesajları okuyup yazamadığı için duvarları tırmalıyor sanırım

Arkadaşımız ceza almış
    Neden almış ki. Kimseyle tartıştığını veya kötü söz soyledigini duymadim.

Olsa olsa bol bol kendi yazdiklarini alintilayip cevap yazmasıdır tek suçu.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    minikyatirimci mesajları okuyup yazamadığı için duvarları tırmalıyor sanırım

Arkadaşımız ceza almış
    Minikyatırımcı üstad adına söylüyorum, kaldır bakalım. Abuk sabuk hisselerde hayal satılıp uçuşa geçirilirken mndrs en kısa zamanda çift hane olmayı hak ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    İnfo bu hissede alıma başladığında favökteki bu inanılmaz rakamlar yoktu , bilanço düzelmeye gelecek vadetmeye başlamıştı.
    Ardından merkez bankası başkanı değişikliği ile kur fırladı çeyreklik büyük zararlar geldi hisse çakıldı. Bence info' nun satışı geçmişte yaşadığı korkuyu tekrar yaşama endişesindendir

Şimdi büyük favök rakamları azalan döviz borcu , lehimize gelişen parite , Abd açılımı , yüksek gıda ve enerji fiyatları ve bunun getirdiği karlılık , 9 aylık bilançoda beklenen yüksek kar ve 2023 trademark - pi projesinden gelecek olan 600 - 800 milyon tl ) Forumda hesaplanan rakamlar)

Kısaca ben sorun görmüyorum.

Ve bence patron da hissenin yükselmesini isteyecektir bu beklentiler varken.
    Nnf en başarılı fon ama benim asıl ilgimi çeken fonun malını karşılayanların planı ne. Açıkçası kur riski altına giriyorlarsa fiyat hedeflerinin oldukça yüksek olması gerektiğini düşünüyorum.

Sayfa 414/745 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •