Sayfa 419/500 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1. galip bu tahtayı stres çarkı gibi çevirmeye and içmiş, uykularınız kaçmasın..
    operasyon 4.03'te sona erdi, uyanmayan?

2. aslında vatandaşı " 3 milyon lota kadar geri alımı" haberiyle tavladılar bu tahtada..
    bilin ki galip hep dediğinin tersini yapmıştır.
    geçen sene avgyo'da "mal satışı yapabiliriz" haberinin ardından 2.20- 5 küsür hareketi yapmıştı..

3.  Alıntı Originally Posted by stockexc Yazıyı Oku
    galip bu tahtayı stres çarkı gibi çevirmeye and içmiş, uykularınız kaçmasın..
    operasyon 4.03'te sona erdi, uyanmayan?
    Gelmiyo mu mal ozaman çekkk 2 nin altına bak söz cuma 50 bin lot ben alacam burdaki kemik malı alamazsınız 2020 olmadan ...

4.  Alıntı Originally Posted by stockexc Yazıyı Oku
    aslında vatandaşı " 3 milyon lota kadar geri alımı" haberiyle tavladılar bu tahtada..
    bilin ki galip hep dediğinin tersini yapmıştır.
    geçen sene avgyo'da "mal satışı yapabiliriz" haberinin ardından 2.20- 5 küsür hareketi yapmıştı..
    Bu ne demek şimdi galip patron değilmi yatırımcılarını mı kandırdı diyosun... bir nevi dolandırdı milletimi demek istiyorsun.. patron dolandırıcımı vahh vahhh .... galip duymasın dolandırıcı dediğini .... bak ben 2 altında yapışacam ... bi güzellik yapsın da gelsin 2 altına

5. Borsada sabrın ne olduğunu bana öğrettiğin için teşekkür ler galip... teşekkürler vangd ve speği ... taktir ediyorum sizleri...

6. Milli iş adamı ne o tüm hisselerden çıkıyor gibisin. Sıvışma vakti mi geldi.

7. sirkete, sahibine ve onun geri alim haberine guvenen KY suçu ne..bu adalet mi..?
    ne oldu da 4.030 dan beri on gundur dusuyor..
    fabrikada yangin mi cikti, haciz mi geldi..iflas mi ettiler.. ne oldu ne..? yuzde 40 duser mi bir hisse..halka acik sirketten halka aciklama yok..
    yazik!

ytd.

8. Bu kağıtin şu anki yıllık getirisi %5 ama %300 olmuş gibi hareket cekiyor derdi ne acaba

Sayfa 419/500 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •