Onemli Gunler Banner
Sayfa 423/1001 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,496
    +1

Ayni duygular icindeyim...

50 senedir bi degissin be yaw..

Yine donduler basortusu icin referanduma gideceklermis anayasaya koyacaklarmis falan filan..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yurtdışınma gidince çok temiz uzaktan fotoğrafı çekebiliyorsunuz.

Şunu gördüm:

Siyasete harcadığım her dakikaya acıyorum artık. Hiç kafa yormaya gerek yokmuş.

erken emekliliği bedelli askerliği mahkum affı vergi affı

vurun abalıya!

vurun çalışana!

vurun biriktirene!

tasarruf eden maldır

biriktiren aptaldır

çek krediyi yükle gerizekalıların sırtına vur yapıştır altta kalanın canı çıksın.
    .

Şu an birikimini borsaya pandemide gömmeyenler walla ne yaparlarsa yapsınlar paralarının alım gücünü korumaları imkansız...Borsa da işler artık çığırından çıktı fk 1500 ler havada uçuşuyor...Ponzi sistem mutlaka çökecektir ama ne zaman nasıl onu bilen köşe olacaktır..

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu adam gominist ne söylemesini bekliyorsun...Asıl soru dünyada başarısız olmuş sistem neden savunulur!!! , Rusya ve Çin Devlet denetimli Kapitalizm e döndü ,bizimkilerden bazıları hala işlevsiz sistemi savunuyor...
    Sistem falan hikaye... asgari ücretten yüksek olan emekli maaşları, neredeyse asgari ücretin yarısına düştüyse, birilerinin malına/emeğine çökülmüş olmaz mı?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yurtdışınma gidince çok temiz uzaktan fotoğrafı çekebiliyorsunuz.

Şunu gördüm:

Bizim ülkede demokrat yok. Centilmen yok. Kurallar koyalım ona göre oynayalım diyen yazıyla sayıyla tek bir (1) grup yok.

Herkes elime güç geçse de diğerini gondiklesem derdinde.

Siyasete harcadığım her dakikaya acıyorum artık. Hiç kafa yormaya gerek yokmuş.

erken emekliliği bedelli askerliği mahkum affı vergi affı

vurun abalıya!

vurun çalışana!

vurun biriktirene!

tasarruf eden maldır

biriktiren aptaldır

çek krediyi yükle gerizekalıların sırtına vur yapıştır altta kalanın canı çıksın.

Zamanında bunları söylemeyen güya hocalara yol gösterenlere de yazıklar olsun.
    Yurtdışına giderek doğru kararı vermişsiniz.
    Normalde yurtdışına gitmeye karşıydım. Şu anda imkanım olsa hemen giderdim. Bizim ülkede yaşamak insanı çok yoruyor. İnsan biraz soluklanmak istiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi hepsine 20 milyar bağlansın hatırım kalmasın.

Çalışmak istemeyene 30 verilsin abi.

Çalışanların mal odluğunu düşünene 50 milyar abi

Çalışana 10 milyar çok abi böyle olsun yeni düzen ben destekliyorum
    Bu Eyt ne kadar dokunmuş sana.Bu hassasiyetini 40 yaşında yıllardır emekli olanlara de bence.Adam işe girdiğindeki kanuna göre emekli edilmemiş hakkı gasp edilmiş şimdi bu hakkı bir şekilde verilmek üzere.Devletten 5 yerden 30-50 milyar herbirinden maaş alanları tek maaşa indirsen eyt yi karşılar.Hiçbir işe yaramayan sadece tabelası olan vakıflar,kuruluşlar var ve herbirinde onlarca kart memurları var.HAKKI OLANIN DEĞİL HAKKI OLMAYANIN ALDIĞINI SORGULA

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Bu Eyt ne kadar dokunmuş sana.Bu hassasiyetini 40 yaşında yıllardır emekli olanlara de bence.Adam işe girdiğindeki kanuna göre emekli edilmemiş hakkı gasp edilmiş şimdi bu hakkı bir şekilde verilmek üzere.Devletten 5 yerden 30-50 milyar herbirinden maaş alanları tek maaşa indirsen eyt yi karşılar.Hiçbir işe yaramayan sadece tabelası olan vakıflar,kuruluşlar var ve herbirinde onlarca kart memurları var.HAKKI OLANIN DEĞİL HAKKI OLMAYANIN ALDIĞINI SORGULA

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Diğerlerini nerede savundum ki?

Nerede 30 50 100 maaş alanları savundum anlamıom ki?

Hepsine karşıyım eyt ye de karşıyım! Bedelliye de affa da hepsine karşıyım dürüst düzgün işinde gücünde çalışan vatandaşı değersizleştiren her şeye karşıyım nesini anlamıyorsunuz?

Ayrıca alın hayrını görün çocuklarınızın gelecek nesillerin sırtından geçinin bir şey yapacak gücü olan yok kimse durduramaz merak etmeyin...

43 yaşında emekli olup üstüne hiç laf da mı duymak istemiyorsunuz bu kadar arsızlığa pes...

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    50 den aşağıni zor gorur .
    *Dolar sabit
    *Akaryakıt düştü
    *5 aydir asg.ucrt, memur, emekli maasi ayni.
    Fiyatlar hala yukari gidiyor ....
    Hadi doları 6 ay daha burda tuttun diyelim.
    Elektrik doğalgaza en az %50 zam bekliyor.
    Asgeriye %40 -45
    Memura %30
    Emekli % 25( taban aylık 4500 )

Tuik 0 hatta eksi mi çıkaracak baska turlu 20 çıkartamaz imkansiz

her türlü bahse girerim ki ; Seçime rağmen yukarda yazılı ücret artışlarını yapmayacaklardır. Kasım ayı ortasına kadar '' biz kimseyi enflasyona ezdirmeyiz. Göreceksiniz çok iyi artışlar yapacağız, sabır vb. '' konuştular. Kasım ortasından sonra ise '' Görüyorsunuz marketleri takibe aldık, enflasyonda hızlı düşüşler başlayor. İha- siha, kızıl elma.. Yılbaşından sonra her şey çok daha güzel olacak. 2023 de enflasyon %20 olacak '' diyorlar.

Yani sabret- kanaat et- itaat et, devam et...

8. Reis %20’ler seviyesi derken

%29.99’da dahil mi ?

Sayfa 423/1001 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •