Sayfa 425/639 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Deliizmir rumuzlu arkadaş çok ağır ithamlarda bulunmuşsunuz. Dediğiniz gibi seddülbahir üstadı forumun duayenlerinden kabul ediyor yorumlarına önem veriyoruz. Bu ithamlara gerekli cevabı seddülbahir hocamız verecektir...

Benim içime sinmeyen şey ise genel kurul açıklamalarının çok yüzeysel olması ve bunca zaman beklediğim açıklamaların gelmemesi. Aslında daha önceden tahmin edip bizi muallakta bırakacak kararlar alacaklar demistim çünkü hisse fiyatındaki hareketler ve hacim içime sinmemişti sonuçta yine çok da içime sinmeyen genel kurul oldu gibi. Tabi alınacak tedbirlerin içeriğini bilmediğim için burası soru işareti. PWC bagimsiz denetim kurulu ile çalışacak olmaları bir nebze olsun beni rahatlatıyor. Tahsilâtlar bilançoda nasıl gösterilecek orası çok önemli o yüzden maalesef şimdi de 2.ceyrek bilanço beklenecek..

Içimden bir his bu şirket batmayacak ise yıl sonuna doğru hisse fiyatı hareketlenecek diyor yani en az 3_ 4 ay daha bizleri bezdirecekler gibi. Yıl sonunda hala buralarda olursa ve icraat göremezsek sizin teziniz doğru olabilir şirket rölantide olup biz ky lerin sesinin kesilmesi amaçlanmış olabilir...

Ben hala iyi niyetimi koruyup sabırla bekleyeceğim özellikle 2.ceyrek bilançoda hem ticari faaliyet karı hem tahsilatların bilançoda ne şekilde yer aldığı en önemli kriter olacak. Ciro artışı olacak ise bu bilançoda etkisini göstermeli artık...

Ya nasip diyerek beklemeye devam...

2. Her seferinde istemsizce yok yere umutlanıyoruz, oysa ki bi halt olmayacağını biliyoruz. Sonra ardından bir sonra ki zaman bekleme zaman dilimini belirliyoruz kendimize ve yine beklemeye devam ediyoruz. İki senedir bekliyoruz kaçırdığımız fırsatlara da bozulan psikolojimize de yazık..
    En enteresanı da bu kadar şirket üzerinde beklenti var, işlerinin güzelleşeceğine dair beklenti ve beyanları var. (Güya) Bağımsız Denetim Şirketi kontrolünde yapılan işlemler de dahi adamlar minareyi kılıfına her türlü uyduruyor. Adam akıllı bir KAP açıklaması beklerken sanki Meşhur Tostçu Ali Bey Amcanın ay sonu muhasebe defteri kararlarını açıklıyorlar. Herşey muallakta, dalga geçerler gibi.. Ulan kan emicii vampir Karapaz'lar! Lanet gitsin sizin gibi şirkete de yöneticilere de!

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    (Tavsiye vercek olsaydım kendinizini bunlardan kurtarın olurdu!)

3.  Alıntı Originally Posted by deliizmir Yazıyı Oku
    görevinizi cok güzel yerine getiriyorsunuz...takdir ettim..
    elinizde yüklü miktarda hisse oldugundan bahsetmisiniz daha önceki yazilarinizdan birinde..burda herkese genel kurula katilin cagrisida yapmissiniz..
    ama toplanti tutaniginda akyürek ailesi disinda hicbir yatirimci katilmamis gözüküyor..az önce baktim..

iyide siz niye katilmadiniz bu genel kurula? merak ettim..
    sürekli forumu iyi yemliyorsunuz...sürekli beklentiler yaratiyorsunuz...tabi caresiz ve umutla bekleyen yatirimcilarda oltaya geliyor..takip ediyorum..sürekli foruma yön verme ve beklenti yaratip,yatirimcilari oyalama taktigi..hakkinizi vermek lazim forumda güvenilir bir imaj cizmissiniz..patronun verdigi talimatlar ile iyi gidiyor forum...yatirimcilari sindirme tabiki...yoksa patron korkuyormu..yatirimcilarin sesinin cikmasindan..gelecek secimde milletvekili adayligi tehlikeye düsmesinden cekiniyor galiba..
    Akyürek ailesi dışında kimse katılmamış derken,Murat Dalar'ın hakkını yemeyelim.Kendisinin katıldığı toplantıya iştirak etmemin bir anlamı olmaz.Ayrıca bu toplantı Deniz Devrim gözetiminde yapılmıştır ve kendisinin bakanlıktan üstadı Bekir bey zaten forumda yazmaktadır.Toplantıda ne konuşulduğunu öğrenmek için oraya gitmemin gereğine gerçekten inanıyor musunuz?

Tüm bunlara rağmen yine de giderdim,eğer ki burada yaptığım çağrıya bir Allah'ın kulu yanıt vermiş olsaydı.Özel halleri olanlar müstesna,tek bir kişi dahi çağrımı dikkate almamışken;hissedarlara yön verdiğimi düşünmeniz paranoyakça bir yaklaşım.

İlişkili taraf alacağının gerçekte Doruk'ta olmadığını söyleyen benim ve bunu ispatlayabileceğini söyleyen de benim.Şirket aleyhine idari başvuru açan ve burada bir kaç kişinin aynı başvuruyu yapmasını sağlayan da benim.

Patron adamı gibi davrananlar benim gibiler değil,işte tam da senin gibilerdir.İki yılda on mesaj ve elinde hisse olup olmadığı meçhul...

Elinde hisse varsa sen katılsaydın madem.Eğer hissen yoksa,ne tür bir yemek yemeye burada ahkâm kesiyorsun?
    Nûn

4. türev lisansıyla olmuyo işte bu isler.yfas düğümünü deşifre ettirmeyin bana.beklentisi olan beklesin,olmayan satsın kurtulsun.biri çıkıyo sattım satıyorum diyor,hafta bitmeden yine başlıyor kumpasa.bune arkadaş?kusura bakmasın kimse ben %50 zarardayken satıp gidemem.satsn satsın banene.batarsada ben ağlarım kimseyi baglamaz.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bekir abi aynı konu üzerine tekrar tekrar yazmak durumunda kalıyorum.Burada iki defa toplanalım çağrısında bulundum.Şirketin STMM ve iskonto hesaplarında usülsüzlükler var,bahsi geçen alacak Doruk'ta değil dedim.Elimde her türlü ispat vesikası var dedim.Oturup konuşmamız lazım,idari başvuru ve dava sürecini planlamamız lazım dedim.Şirket bu sene %120 hedefini tutturamaz,geçen senenin yarısındayız dedim.

Ben bunları yazmadan önce kaç kişinin bilgisi vardı,ya da öngörebiliyordu?Patron adamının yapacağı işler mi bunlar?Dialektik Bey baksın,onların görme yetkisi var;şirket hakkında hangi tarihte suç duyurusunda bulunulmuş?

İddiaların nedeni ortada.Daha önce de dediğim gibi,KY'nin hisse satmamasının nedeni ben değilim.Ben eğer gerçekten bir "öncü" olsaydım,Sezgin Demirel gibi takip edilir;yalnız bırakılmazdım.

Özel mesajdan kaç kişi yazdı,Ertem abi sıkıntıdayım ne olacak böyle diye.İşyerim şuradadır,gelin yüz yüze görüreşelim dedim her birine.Gelen oldu mu dersin?Tabi ki hayır!

İki defa yaptığım toplantı teklifine icabet edilmemiş,GK ile ilgili yaptığım çağrıya icabet edilmemiş ve hala birileri benim "öncü" olduğumdan söz edebiliyor.Yemişim böyle öncüyü,şeyimin öncüsü.

Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Akyürek ailesi dışında kimse katılmamış derken,Murat Dalar'ın hakkını yemeyelim.Kendisinin katıldığı toplantıya iştirak etmemin bir anlamı olmaz.Ayrıca bu toplantı Deniz Devrim gözetiminde yapılmıştır ve kendisinin bakanlıktan üstadı Bekir bey zaten forumda yazmaktadır.Toplantıda ne konuşulduğunu öğrenmek için oraya gitmemin gereğine gerçekten inanıyor musunuz?

Tüm bunlara rağmen yine de giderdim,eğer ki burada yaptığım çağrıya bir Allah'ın kulu yanıt vermiş olsaydı.Özel halleri olanlar müstesna,tek bir kişi dahi çağrımı dikkate almamışken;hissedarlara yön verdiğimi düşünmeniz paranoyakça bir yaklaşım.

İlişkili taraf alacağının gerçekte Doruk'ta olmadığını söyleyen benim ve bunu ispatlayabileceğini söyleyen de benim.Şirket aleyhine idari başvuru açan ve burada bir kaç kişinin aynı başvuruyu yapmasını sağlayan da benim.

Patron adamı gibi davrananlar benim gibiler değil,işte tam da senin gibilerdir.İki yılda on mesaj ve elinde hisse olup olmadığı meçhul...

Elinde hisse varsa sen katılsaydın madem.Eğer hissen yoksa,ne tür bir yemek yemeye burada ahkâm kesiyorsun?

sucluluk psikoloji ile hemen agresif tavirlar...sen kac sefer burda elimde yüksek adette hisse var vede eurobond var diye yazdin..olabilir veya olmayabilir..bu forumda hissede yasadigi kayiplardan dolayi aile sorunlari yasayan ve pisikolojik olarak zor durumda olan yatirimcilar var..bir yatirimci arkadas kendince genel kurulda yatirimcilarin merak ettigi sorulari bir liste halinde yazmis ve bunlarin genel kurulda cevaplanmasini rica etmis..

sen diyorsunki benim katilmama gerek yok..murat adinda bir kisi katildi ve yeterli..sen milletin akli ile dalga mi geciyorsun..elinde yüklü miktarda hisse olacak veya sirkete ait eurobond diyelim.ondan sonra benim katilmama gerek yok diyorsun..aylardir forumda o zaman niye yazdin ki. en azindan genel kurula katilip vede forumda aylardir cevaplanmasini bekleyen sorulari sorar ve aldigin cevaplari forumdan paylasirsin..

yok ben genel kurul icin forumda cagri yaptim..cevap veren olmadi gibi sacma bir nedeni öne sürüyorsun...senin bireysel olarak hareket etme kabileyetin yok mu? diger yatirimcilarin neden vekalet vermesine gerek var..akyürek ailesi elindeki hisseler ile zaten yönetim kurulunu toplayacak cogunluga sahip...diger yatirimcilaarin sana neden vekalet vermesi gerekiyor..sen kendin bireysel katil ve sorularini sor ve cevaplarini bu forumda paylas ve sana da herkes tesekkür eder..

aylardir sacma sapan beklentiler yarattin bu forumda..en son hatirladigim sermaye azaltimi ve cogaltimi yalani..daha bunun gibi heray bir beklenti yarattin..genel kurulda gecti..simdi foruma yeni bir beklenti pompalaman gerekiyor ki..yatirimcilar yine beklentiye girsin ve uyumaya devam etsinler..

benim elimde hisse olmayabilir ama ileride bu sirkete hissedar olabilirim..elimde hisse yok diye yazmamam grektiren bir sebeb mi var..
    o kadar sirketi iyi tanidini söylüyorsun..konulara hakim biriyim diyorsun...ama is icraata gelince sonuc elde sifir..sürekli birilerinin ismini vererek onlari öne sürmeler..
    ben forumlarda cok yazmisimdir..ama forum yenilince üyelik sifirlanmis ve bir müddet yazma geregi duymamistim..2 yilda 10 mesajim oldugunu nerden gördün..onuda anlayamadim..

Milletin akli ile dalga gecmeyi birak..bircok yatirimci zaten zor duruma düsmüs..
    ben senin hakkinda düsüncelerimde iddailiyim..ben dünkü borsa yatirimcisida degilim..1998 yilindan beri bu borsadayim..
    yarin birgün ben citibank hesabimdan hisse alsam..yabanci hisse mi aliyor olacak. sen bunuda bir beklenti yaparsin dermisim..

7. Milletin aklı ile dalga geçen de suçluluk psikolojisi yaşayan da sen olduğun o kadar ortadaki.Kocamuğlalı bir liste yaptı evet ama iki gün sonra sattım kurtuldum kafam rahat diye mesaj attı.Kendisi bana mesajla vekalet bilgisi falan da vermedi.Gerçekten samimi olan böyle mi davranır.Dalga mı geçiyorsun sen benimle.Madem hissen var,sen niye katılmıyorsun,iki senedir bu topiği kast ediyorum.Akpaz forumuna iki senedir ne yazdın ve hangi zamanlarda yazmaya geldin?

1998 yılından beri borsadaymış,ne yapalım elini mi öpelim,sahtekârlıklarına göz mü yumalım?Hadi elinde hisse yoksa,burada ne işin var?Bana kocamuğlalıyı savunuyorsun,dön de bir bak;adam GK öncesi sattım kafam rahat diye yazmamış mı?

Siz kimi kandırıyorsunuz kuzum?Ne ayaksınız?Ben seni önceki forumdan da tanıyorum,yatırım yaptığın hisseleri de gayet iyi biliyorum.

8. alemin uyanıkları

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 425/639 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •