Onemli Gunler Banner
Sayfa 427/639 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Lütfen beni kimse polemiklerine alet etmesin..hisseyi büyük zararla sattım çıktım. Şimdi de ailevi ve sağlık sorunlari ile uğraşıyorum. Lutfen beni karıştırmayın hiçbir konuya..
     Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    anladım hoca.ben ankarada olduğumdan zaten vekalet vercektim.gözetmen kesinleşince gerek görmedim.bide bu feto muhabbeti falan sıkıntı olur korkusu var.kendimden yana değil ben 111lerdenim.gidecek kardeş dmk tabi.çocuğa iftira miftira atmasınlar.zati oylama avantajı yok bişey yok.soru sorcan ne olacak?%65i çakıp geçecekler.maksat enformasyonsa zaten aldım.anlatabildimmi?

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Detaylar nelermiş... Neyi nasıl asacaklarmis... Bilgi ve yorum lariniz nelerdir kısmet olursa seneye kendim bizatihi gideceğim Allah omur verir kısmet ederse...

2. O kadar yazdık ben dahil kimse ne vekalet verdi anlaşılan ne de toplantıya gitti. Detay hakkında bilgi sahibi değiliz o zaman hakediyoruz bu durumu. Genel kurulda ky olmadığını görünce bunlar istediği gibi at koşturacak. Burada ahkam kesmenin yorum yapmanın anlamı yok.

30 kuruşa düşürüp aylarca burda beklerseler bize müstehak. Ben kısa zamanda birşey beklemiyorum. Zararım diğer hisselerden karşılanabilecek düzeyde olsa dakika düşünmem satarım.

Dürüst olmak gerekirse bu genel kuruldan piyasayı tatmin edici yeni ky gelmesi için açıklanan karar olmadığı gibi bir de faiz konusunun sümenaltı edilmesi ciroya dair bir açıklama yapılmaması ttk kanununa göre alınacak tedbirlerin detayının bilinmemesi hep soru işareti. Resmen uyutulduk patron ne zaman isterse o zaman çıkacak onun tarihini bilmek imkansız.

Yılsonuna kadar olağanüstü gelişme olmazsa bu hisseden cacık olmaz şimdilik sadece gelecek bilançoları ve alınabilirse yeni tahsilâtları talihteyiz.

Maalesef yeniden 30 _ 33 e demir atabiliriz inşallah yanılırım ama görünen köy kılavuz istemez

3.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Detaylar nelermiş... Neyi nasıl asacaklarmis... Bilgi ve yorum lariniz nelerdir kısmet olursa seneye kendim bizatihi gideceğim Allah omur verir kısmet ederse...
    burda bikaç tez atıldı ama hicbiri yok.emisyon mahsubuyla 376 satış fiyatı ara bilanço üzerinden borca batık olmadığı.gyg iyileşmesi,satış hacmiyle özkaynak değerinin toparlanacağı vs.
    azaltım+tahsisli artırım kararını gk almaz yk alır.gkda niye böyle bişey çıkmadı denirse komik olur bence mevzuat belli çünkü.bu iş oraya gidecek yorumum budur.bu haftamı olur bu aymı olur iki ay sonramı olur bilemem.

4. ümit hoca 38 43 arası biraz oyalanak bence.ertem bi resim atta baksak son duruma.

5.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    ümit hoca 38 43 arası biraz oyalanak bence.ertem bi resim atta baksak son duruma.

38 altına inmemesi bu durumda mucize gibi usta...

Ben nedense çok ümitli değilim belki 20 aydır bıkkınlık oldu o yüzdendir...

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Lütfen beni kimse polemiklerine alet etmesin..hisseyi büyük zararla sattım çıktım. Şimdi de ailevi ve sağlık sorunlari ile uğraşıyorum. Lutfen beni karıştırmayın hiçbir konuya..
     Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    ümit hoca 38 43 arası biraz oyalanak bence.ertem bi resim atta baksak son duruma.

Ertem çok sessiz kaldı neden acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku

Fibonacci seviyeleri:

8.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Ertem çok sessiz kaldı neden acaba ?
    Çok yazdım Murat Bey,kendimi tekrar edip duruyorum sürekli.İnzivaya çekilmiş yaşlı amcalar gibi olduk,çenemize vurdu;dönüp dönüp aynı şeyleri söylüyoruz.Hissede heyecan yok,atraksiyon yok.Keşke doğru düzgün bir hissede olsaydık da;temel-teknik analiz yapmaktan kendimizi alamasaydık...

Sayfa 427/639 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •