Onemli Gunler Banner
Sayfa 429/1004 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by SDT Yazıyı Oku
    Haklısınız ama yine de hacmi fiyat hareketi ile birlikte değerlendirdiğimizde bir anlamı olduğuna inananlardanım ben.

Her hissenin bir ağası var (olmalı da. Onunla aynı zamanda almak mümkün değil belki ama en azından o satarken almamak için hacimden yararlanmaya çalışıyorum.

Aracı kurumların bu dönemin her daim kaz***** olduğu konusunda sizinle hem fikirim.

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu konuda mütevazi olmayıp biraz şımarma hakkım var, görüşlerim dikkate alınıyor, şu yazdığınız yorumlarda olan ***ların fikir babası benim. maalesef forumdaki seviyesiz paylaşımlar sonunda önermek zorunda kalmıştım.
    Maalesef olur olmaz kelimeleri de bölüyor bir çözümüde yok sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Gedzamiz haftaya nasil olur yorumlari alsak tecrübeler dahilinde?
    Dostum,
    Teknik anlamda sn.T/A objektif paylaşımları ile yön gösterici oluyor.
    Gedza da Temel anlamda bir sıkıntı söz konusu değil ,aksine olumlu sürecin devam ettiğini biliyorum.
    250 bin lot meselesi birşey ifade etmez , kaç 250 bin lot lar satıldı Gedza da.
    Önemli olan Gedza nın başarısı , şeffelığı, karlılığına devam etmesi.
    Şimdi önümüzde , yeni inşaatın içini ne ile dolduracağı, 3. Çeyrek bilanço nun 6 milyon üzerinde kar getirmesi, son çeyrek ile birlikte 20 milyon civarı bir karın oluşması( sermaye 11 milyon), 2020 için temettü ve veya bedelsiz beklentisi ve yeni bir ürün yelpazesi ile yeni bir anlaşma ..cool:;;
    Relax olmak gerek. Satmak isteyene izin verilmeli.
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    hakuna matara....memento mori.

Matriks kullananlara bir sorum var. Ben daha alışma aşamasındayım...

Aracı Kurum Dağılımına bakmak istediğimde tarih olarak 15.10.2020 'yi gösteriyor. Oysa bu Perşembe gününün verisi. Ben Cuma gününün verilerini hiç bir hisse için göremiyorum...

Bu bana özel bir problem mi? yoksa hafta sonları böyle şeyler oluyor mu?

Mobil 'den baktığım zaman sıkıntı yok...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Matriks kullananlara bir sorum var. Ben daha alışma aşamasındayım...

Aracı Kurum Dağılımına bakmak istediğimde tarih olarak 15.10.2020 'yi gösteriyor. Oysa bu Perşembe gününün verisi. Ben Cuma gününün verilerini hiç bir hisse için göremiyorum...

Bu bana özel bir problem mi? yoksa hafta sonları böyle şeyler oluyor mu?

Mobil 'den baktığım zaman sıkıntı yok...!!!
    Sanıyorum size özel bir durum , mesajınızdann sonra denedim bir sorun göremedim.
    Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    firma temel verileriyle diğer gyo'lardan bariz bir şekilde ayrışıyor, diğer gyolar çok borçlu
    peker gyo yurt dışında bir gayrimenkul alımı için ön görüşmelere başladığını bildirdi
    öyle büyük bir şey değil, şu ortak satış bildirimi olmasaydı hisse tam yatırımlık hisse idi
    şimdi hisse fiyatının yönüne dair bir fikrim yok.
    firmada sıkıntı yok vesselam.
    sene başında 0.80-0.90 arasında gezen, mart'taki pandemi sürecinde düzeltilmiş rakamlarla 0.49'ları görmüş ve buradan 4.42'lere gitmiş, hali hazırda 2.70'lerde gezen, 2 yıl önceki halka arz fiyatı düzeltilmiş rakamlarla 0.65 krş olan, patron ve eşinin hisse satmak için borsaya mln. lotlar kote ettiği bir hisseden bahsediyorsunuz değerli arkadaşlar.

Bu sadece yüzeysel olarak söyleyebileceklerim, bilanço konusuna bakmadığım ve ayrıntılarına vakıf olmadığım için değinmiyorum..

is the average of five people around the human..

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sanıyorum size özel bir durum , mesajınızdann sonra denedim bir sorun göremedim.
    Saygılar

Teşekkür ederim...

Kullanmaya başladığımdan bu yana bir türlü düzeltmediler. Hep bir problem var...!

Şimdi de bu çıktı...

Mesaj yazdım. Umarım dönüş yaparlar...

Gerçi çok kullandığım yok ama bir şeyin eksik olmasını hiç sevmiyorum. Gün olur lâzım olur...

7. Ancak son 2 aydır matriks grafik altyapısında bazı sorunlar mevcut ,yada ben yaşıyorum.
    3/4 ayrı aboneliğim olsada ,hemen hemen hepsinde karşılaştım ve matriks ile görüşmem sonucu henüz sorun giderilemedi.
    Seans odamdaki abonelik için server lardan kaynaklı olduğu söylendi, tekrar tüm veriler yüklendi sorun hisselerde çözüldü ama endekslerde çözülemedi , ve tekrar matriks müdehale etti ve yükleme yapılsa da sorunu henüz aşamadım.
    Forex altyapısı na alısmadığım ve beğenmediğim için matriks ile devam ediyorum.
    Takas ve pasta larda sorun yok.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Ancak son 2 aydır matriks grafik altyapısında bazı sorunlar mevcut ,yada ben yaşıyorum.
    3/4 ayrı aboneliğim olsada ,hemen hemen hepsinde karşılaştım ve matriks ile görüşmem sonucu henüz sorun giderilemedi.
    Seans odamdaki abonelik için server lardan kaynaklı olduğu söylendi, tekrar tüm veriler yüklendi sorun hisselerde çözüldü ama endekslerde çözülemedi , ve tekrar matriks müdehale etti ve yükleme yapılsa da sorunu henüz aşamadım.
    Forex altyapısı na alısmadığım ve beğenmediğim için matriks ile devam ediyorum.
    Takas ve pasta larda sorun yok.

Matriks gerçekten güzel bir uygulama ama dediğiniz gibi küçük gibi görünen hatalar büyük maliyetler getirebiliyor...

"Ne olacak canım, böyle idare et!" gibi bir yaklaşım para piyasaları için geçerli değil. Hatasız olması gerekiyor...

Matriks umarım en kısa sürede sorunlarını kökten halleder...

Sayfa 429/1004 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •