Sayfa 43/634 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

haftalık alan satanlar

2. Teşekkürler sn cefaks
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3. Arkadaşlar kahve kısmının yabancılar a satıldığı haber var doğru mu?

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kelin ilacı olsa Başına Sürer....

4.  Alıntı Originally Posted by tuncturka Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kahve kısmının yabancılar a satıldığı haber var doğru mu?

Haber nerede.??
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,689
    Arkadaşın bahsettiği Kahve işi 2015 den eski bir haber

08.08.2014 ve 16.02.2015 tarihlerinde yapılan Özel Durum Açıklamasında duyurulan kahve portföyünün bir ortak girişime devrine ilişkin olarak Acorn Holdings B.V. ve Şirketimiz nihai ana ortağı Mondelez International Inc. tarafında yapılan anlaşma yönünde, şirketimiz Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş. ile Jacobs Douwe Egberts TR Gıda Ticaret Sanayi Limited Şirketi arasında Varlık Devir Sözleşmesi imzalanmış ve Şirketimiz 01.07.2015 tarihi itibariyle 35.815.000,00 TL + K.D.V bedel karşılığı ile kahve portföyünü devretmiştir."

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Çok endeksle hareket eden kağıt değil

Ortaklığımızın Çayırova'da planladığı yatırım için aldığı 01.04.2013 gün ve 109607E sayılı Yatırım Teşvik Belgesi
    ile sağlanan teşvik kapama aşamasındadır.
    Yatırımın cinsi : Tevsi – Kakao Çikolata ve Şekerleme İmalatı
    Yatırım başlangıç tarihi : 25.03.2013
    Yatırım bitiş tarihi : 24.09.2017
    Döviz Kullanımı : 37.936.465,69 USD
    Yatırım Tutarı : 75.000.000,00 TL
    KDV İstisnası : Var
    Gümrük Muafiyeti : % 100

bana göre esas motivasyonu bu yatırım Tabii 2. çeyreğide görmek lazım

ciddi bir yatırım ,kısa vadede klasik bayram haraketi yapacak gibi olmasının yanında 2017 yılı sonuna hatta biraz daha uzun elde tutulacak kağıt gibi görünür ,lakin insanın sabrını sınayan bir hisse

tamamen benim şahsi görüşüm

dezavantajı çok sığ ve halka açıklık çok düşük

bu yatırımla ilgili sirketi arayıp pazartesi günü bilgilenelenim ,durum nedir ,hangi aşamadadır

Tatmin edici yanıtlar + iyi bir ikinci çeyrek kendi adıma 2017 sonuna kadar beni bu kağıtta tutabilir

Yeni yatırımla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa ben ve hissede olanlar minnettar kalacatır

üstadım şirketi arayabildiniz mi? ben görüşmeler konusunda beceri sahibi değilim de ondan sordum. ayrıca geçen yıl da şirket;sırf 2. çeyrekte 4.1milyon kar açıklayarak 1.9 m zarardan 2.2 m kara geçmiş.bu yıl da aynı karı yapsa bile( ocak ayında mondelez ihracaatlara % çok artış vereceğini yazmıştı.) 7m kar yazar.zaten şimdiden yaptığı karçok çok iyi. bakalım.
    kardeş siteden bir yorum yazılmış: bu hisseye gireyim mi diye; verem kanser olmak istiyorsan gir diye yazacam,çekiniyorum....y.t.d.
    çayırovaişi çok önemli...y.t.d.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,689
     Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    üstadım şirketi arayabildiniz mi? ben görüşmeler konusunda beceri sahibi değilim de ondan sordum. ayrıca geçen yıl da şirket;sırf 2. çeyrekte 4.1milyon kar açıklayarak 1.9 m zarardan 2.2 m kara geçmiş.bu yıl da aynı karı yapsa bile( ocak ayında mondelez ihracaatlara % çok artış vereceğini yazmıştı.) 7m kar yazar.zaten şimdiden yaptığı karçok çok iyi. bakalım.
    kardeş siteden bir yorum yazılmış: bu hisseye gireyim mi diye; verem kanser olmak istiyorsan gir diye yazacam,çekiniyorum....y.t.d.
    çayırovaişi çok önemli...y.t.d.
    Yatırımcı ilişkilerinde CEMİL beyi mütakip defalar aradım adam sürekli dışarıda

sekreter kız cemil beyin sahsi mail adresini verdi ,yeni yatırım konusunda ve bilmemiz gereken diğer gelişmelerin olup olmadığına dair bazı sorular yönelttim kendisine

bana döndüğünde yazdıklarını burada paylaşırım

8. Valla harikası nız arkadaş lar forumdaki en mantıklı yatırım cı kitlesi burda bu kâğıt ta sabır metanet istiyor.

Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kelin ilacı olsa Başına Sürer....

Sayfa 43/634 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •