Sayfa 43/315 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2517 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Hızlanacak derken?
    Yukarı yönlü hareket edecek anlamında. Yaptı hareketi ancak kalıcı olamadı geri döndü. Bu fiyat önemli olacak kapanışta. Üstüne atabilirse güzel olacak.

2. Yaklasık 1 hafta önce 18 19 arası hareketinde dedigim gibi yolcular gitsin hancılar burda... Bu kağıt pişman eder...
     Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Tipik işmen yıldırma hareketleri başlamıştır. Yemezlerrrr... Yolcular insin hancılar burda

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3. Tabiiki gelecek için kesin konuşmayiz.Ancak Martta yerel seçimler var ve iktidar piyasalarda borsa dostu icraat yapacaktır... Nasıl seçimlerden. Sonra böyle oldu diger yerel seçime kadar faizi ve doları dizginleyip enflasyonla gidecektir.
    Benzine hergun zam geliyor araç satışları artıyor,işlem hacimleri artıyor.Herkes enflasyona tuş olmama derdinde.
     Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Evet borsada gelecek satın alınır ve 3. Çeyrek muhteşem gidiyor ancak 4. Çeyrek hakkında pek bir bilgimiz yok bugünden. Bu süreç içerisinde sert bir düşüş yaşanırsa işmen de etkilenir; hep tökezledi şimdiye kadar.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Tabiiki gelecek için kesin konuşmayiz.Ancak Martta yerel seçimler var ve iktidar piyasalarda borsa dostu icraat yapacaktır... Nasıl seçimlerden. Sonra böyle oldu diger yerel seçime kadar faizi ve doları dizginleyip enflasyonla gidecektir.
    Benzine hergun zam geliyor araç satışları artıyor,işlem hacimleri artıyor.Herkes enflasyona tuş olmama derdinde.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dediklerinizde hakkınız var ben de benzer şeyler düşünüyorum ancak temkinli iyimserim diyelim. İşmen vefakâr hissem; pandemi dönemine işmenle yakalanmıştım, Aralık 2021 de yine işmen ve Ereğli ile yakalandım. Şu anda da işfin ve işmen taşıyorum. Trend bozulana kadar beraberiz. Bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Dediklerinizde hakkınız var ben de benzer şeyler düşünüyorum ancak temkinli iyimserim diyelim. İşmen vefakâr hissem; pandemi dönemine işmenle yakalanmıştım, Aralık 2021 de yine işmen ve Ereğli ile yakalandım. Şu anda da işfin ve işmen taşıyorum. Trend bozulana kadar beraberiz. Bol kazançlar.
    Trend takip olarak kullandığınız parametreleri paylaşabiliyor musunuz?

6. evet bugün bilanço geliyor tahminleri alalım ben; 1,5 milyar diyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Trend takip olarak kullandığınız parametreleri paylaşabiliyor musunuz?
    Mum grafiklerini takip ediyorum. Hacimli bir düşüş olmadıktan sonra problem yok. 8 günlük ortalama da iyi çalışıyor trend takip ederken.

8. Ben de 1. çeyreğe paralel bekliyorum. 2.Ç 1.Ç ye göre hacimleri biraz azaldı ama ISMEN'im o işi halletmiştir
     Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    evet bugün bilanço geliyor tahminleri alalım ben; 1,5 milyar diyorum.

Sayfa 43/315 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •