Sayfa 432/734 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    benim de zararım var
    Ancak zarar etmek yada kağıdın hareketsiz kalması firma sahibine hakaret etmenizi gerektirmez buna hakkınız yok ayrıca bu açıkça suç biliyorsunuz değil mi birine pzvnk demek suç tur

2.  Alıntı Originally Posted by Gosas Yazıyı Oku
    benim de zararım var
    Ancak zarar etmek yada kağıdın hareketsiz kalması firma sahibine hakaret etmenizi gerektirmez buna hakkınız yok ayrıca bu açıkça suç biliyorsunuz değil mi birine pzvnk demek suç tur

Hababam sınıfı yeşilçam’a damgasını vurmuş bir mizah serisidir!! Yazık sana bunu bile okuyamadığın için!! Patron diye bahsettiğim spek’tir!! Ha şirket ve patron da sütten çıkmış kaşık değildir!! Piyasaya satış haberini yollayıp bunu aylarca sürüncemede bırakıp sonrasında SaTıŞ değil amacımız OrTaKLıK diyen velhasıl kelam 1’bir” yılın sonunda mevcut satış/ortaklık sözleşmemiz sona erdi haberini yollayp aylarca kapa konuyla ilgili hiç bir haber yollamayan vs..V.S.. Haberle birlikte 5.40’ları gören satış değil hedefimiz ortaklık açıklamasının sonrasında ekonomik gelişmeleri de kullanıp 2.27 seviyesini test eden amiyane tabirle ky’ya hisseyi “kİtLeYeN” patron-yönetim-spek adı ne olursa olsun sizce NE KADAR DÜRÜSTTÜR???? Ayrıca siz niye bu kadar GOCUNDUNUZ????

3.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Hababam sınıfı yeşilçam’a damgasını vurmuş bir mizah serisidir!! Yazık sana bunu bile okuyamadığın için!! Patron diye bahsettiğim spek’tir!! Ha şirket ve patron da sütten çıkmış kaşık değildir!! Piyasaya satış haberini yollayıp bunu aylarca sürüncemede bırakıp sonrasında SaTıŞ değil amacımız OrTaKLıK diyen velhasıl kelam 1’bir” yılın sonunda mevcut satış/ortaklık sözleşmemiz sona erdi haberini yollayp aylarca kapa konuyla ilgili hiç bir haber yollamayan vs..V.S.. Haberle birlikte 5.40’ları gören satış değil hedefimiz ortaklık açıklamasının sonrasında ekonomik gelişmeleri de kullanıp 2.27 seviyesini test eden amiyane tabirle ky’ya hisseyi “kİtLeYeN” patron-yönetim-spek adı ne olursa olsun sizce NE KADAR DÜRÜSTTÜR???? Ayrıca siz niye bu kadar GOCUNDUNUZ????
    gocunma dediginiz şeye ben haksızlık diyorum yanlış diyorum
    Yanlışa yanlış demeyeceksek hic yaşamayalım daha iyi

Ayrıca alanen pzevnk dediniz filmi kullandınız
    Son cevapta
    Yok patron değil spek dediniz
    O zaman patron yazmayın spek yazsaydınız

Ben patron olsam size dava açar bilişime suç duyurusunda bulunurdum

Kimse kimseye pzvenk yada onu ima eden yada film alıntısı yapamaz

Size dense bu film ornek gösterilip ne hissedersiniz

Yapılanlar firma politikası dedikleriniz yanlış

Ama bunu boyle suç olan küfürle ifade yanlış

Buna büyük gocunma demek size yakışır

Ben neler gördüm kozal doas karsan hatek halkbank vs vs...

Su sayfadan kat kat fazlasını gördüm ama bi kişide pzevenk demedi !!!

4. Şuan için görünen 1 aylık takaslara bakıldığında taşıması için ky ye 1 milyon 200 bin lot yüklenmiş anlayacağınız kısa vadede birşey yok gibi duruyor.
    ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Gosas Yazıyı Oku
    gocunma dediginiz şeye ben haksızlık diyorum yanlış diyorum
    Yanlışa yanlış demeyeceksek hic yaşamayalım daha iyi

Ayrıca alanen pzevnk dediniz filmi kullandınız
    Son cevapta
    Yok patron değil spek dediniz
    O zaman patron yazmayın spek yazsaydınız

Ben patron olsam size dava açar bilişime suç duyurusunda bulunurdum

Kimse kimseye pzvenk yada onu ima eden yada film alıntısı yapamaz

Size dense bu film ornek gösterilip ne hissedersiniz

Yapılanlar firma politikası dedikleriniz yanlış

Ama bunu boyle suç olan küfürle ifade yanlış

Buna büyük gocunma demek size yakışır

Ben neler gördüm kozal doas karsan hatek halkbank vs vs...

Su sayfadan kat kat fazlasını gördüm ama bi kişide pzevenk demedi !!!
    Bana gazel okuma yaran varki gocunuyorsun!!

6. Egeen, Trakya cam, vesbe 4 fk'larda gezerken, seni 7 fk'da tutabilen nedir çok merak ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Egeen, Trakya cam, vesbe 4 fk'larda gezerken, seni 7 fk'da tutabilen nedir çok merak ediyorum.

Hacım 500 tane hisse var ortalama bistte sattım diyordun geçenlerde e bide pahalı demişsin.. beğenmediğin pahalı bulduğun hissenin topiğinde seni tutan ne!!!

Sayfa 432/734 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •