Sayfa 437/747 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Alım satım yapmayın bu sıralar bilanço açıklanacak 20-27 arası. Bir anda çıkar 15den almak zorunda kalırsınız.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    haftalık grafikte bozulma yok

kırdığımız yeşil düşen kanal şimdi destek vazifesi görüyor
    1,72 usd şu anda destek rakamı ( 11,80-86 arası )

yeşil altına gelmedikçe palanın sülalesi gelse satmam.

not : bu benim risk anlayışım , klmseye al sat tut tasiyesi olarak algılanmasın
     Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    sorularınızın cevapları bu grafikte , haftalık usd grafiği

haftalık ve aylık grafikleri neden çok severim bilir misiniz ? Çünkü haftalık ve aylık grafikleri speküle etmek manüple etmek ( siz ne derseniz deyin ) çok zordur çünkü çok çok para gerektirir.

haftalık grafikte düşen kırılmış , sonra onay için de geri gelmiş ve uzun bir yeşil mumla kırılmış , başkada bişi demiyorum :-)

bu da yakın çekim hali

Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

3. Herzmn derim spek isini cok iyi biliyor. Gunluk veya kisa donemcileri cogu zman aldiginada sattiginada pisman eder

Ya bu hisseye hic bulasmayacaksin ya da ic ve dis piyasalarda cok buyuk gelismeler olmadikca orta ve uzun vade icin alacaksin. Cok fazlada takip etmeyeceksin, yoksa tuzaklara dusmemek imkansiz

YTD

4. Sanırım piyasa değeri milyar tl üzerinde olan derinlikli hisselerde bundan daha ucuzu yok. Ama işte şu "ya borsalara ve altına ciddi satış gelirse" korkusu yüzünden istediğim gibi alım yapamıyorum.
     Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Herzmn derim spek isini cok iyi biliyor. Gunluk veya kisa donemcileri cogu zman aldiginada sattiginada pisman eder

Ya bu hisseye hic bulasmayacaksin ya da ic ve dis piyasalarda cok buyuk gelismeler olmadikca orta ve uzun vade icin alacaksin. Cok fazlada takip etmeyeceksin, yoksa tuzaklara dusmemek imkansiz

YTD
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Altın da ibre terse dönmeye başladı ...inşallah şerefli sipek bunu kullanıp dayak atmaya devam etmez...

6. Altında sıkıntı yokta swap haberleri gramı düşürüyor swap olumlu yada olumsuz biterse belirsizlik kalkar fiyatlama sağlıklı hale gelir

7. İMF NE İSTİYOR DK 1:12:00 https://www.youtube.com/watch?v=Z089TlNnZz8

8. 1740 ve 1760 ons direnç diye yazdım ama dirençler zayıf

Sayfa 437/747 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz