Sayfa 44/130 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 1036 madde; 345 - 352 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Bu eleştiriniz biraz abartı olmuş bence.
    Şirketin avukatlığını yapiyorsunuz ancak bu kriz enflasyon faiz ortamında hisseye para yatıran yatirmcinin suçu ne? Sanki kriz bir tek şirkete var biz vatandaş olarak çok refah içindeyiz..
    İzahnameye yazmayacaksin o zaman her yıl dağıtılabilir karın %bilmemnesini temettü bedelsiz vericez diye.
    Ne farkı kaldı endeksteki diğer sahtekar şirketlerden.
    Ölü doğdu bu şirket ...

2.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Şirketin avukatlığını yapiyorsunuz ancak bu kriz enflasyon faiz ortamında hisseye para yatıran yatirmcinin suçu ne? Sanki kriz bir tek şirkete var biz vatandaş olarak çok refah içindeyiz..
    İzahnameye yazmayacaksin o zaman her yıl dağıtılabilir karın %bilmemnesini temettü bedelsiz vericez diye.
    Ne farkı kaldı endeksteki diğer sahtekar şirketlerden.
    Ölü doğdu bu şirket ...
    Avukatlığını yapmıyorum eleştirileri hakkım baki, objektif olmaya çalışıyorum.

3. Manipülasyon neydi arkadaşlar? Beklenti yaratıp mal kitlemek mi ( halka arz) ?

Neyse malda olan arkadaşlara bol kazançlar.Ben sabah vedalaşdım. Insallah kararlarını gözden geçirirler ve enflasyonist ortamla vaad ettikleri sözleri tutarlar.

Kazanciniz bol olsun dostlar.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. Teşekkürler sayın babakan83, ben şirketin temettü ve bedelsiz paylaşımında da bilançosunda da bir olumsuzluk görmüyorum, enflasyonist ortamda sattigi ürünlerin artışı ortada, kapasite artırımı da ortada, inşallah güzel bir geleceği olacaktır tezol un

5. Rica ederim sayın Alikkk.
    Ky olarak amacımız güzel şirketleri bulup ortak olmak... Belki cok erken şirket hakkında olumsuz düşünmek için.. Enflasyonist ortamda fiyatlar cirolar karlar artacaktır maliyetlerde buna dahil.... 40 kuruş degil de 80 kurus temettü verseydi bedelsiz yanına ve arkadaşların bahsettigi eski karlar hesaba katılsaydı ben devam derdim... Yönetimi tanımıyorum o yüzden vedalaştım.
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın babakan83, ben şirketin temettü ve bedelsiz paylaşımında da bilançosunda da bir olumsuzluk görmüyorum, enflasyonist ortamda sattigi ürünlerin artışı ortada, kapasite artırımı da ortada, inşallah güzel bir geleceği olacaktır tezol un
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Şirketten iban istedim.ersin tezol hesabına 50 kuruş para göndericem.onlar yatırımcısına 40 kurusu layık görmüş 400 mio 2 yıllık kardan.onun daha çok ihtiyacı var.florida daki evlerinde daha mutlu mesut tatil yapsın.ihtiyaclari giderleri çoktur.koskoca işadamı .yalan dolan da bol bu sirkette.tam bu ulkeye layik

7. Yani imtiyazlı hisse ile cebine atsa idi kârı bir nebze eyvallah derdim ama kasada duran para dağıtım oranı düşük kalsa da başarılı bilançoya gölge dusurmemeli, düşük fk çoğu döviz kârı olsa da enflasyonist satışlar ve hala yükselmesi muhtemel kur a ilaveten yeni fabrika benim durusumu korumama yetiyor

8. FAVÖK rakamı ve satışlar hiç hoşuma gitmedi, sektörden başka hisseler daha cazip geliyor bana, isim vermem doğru olmaz, devam edenlere bol kazançlar.

Sayfa 44/130 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •