Sayfa 442/746 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Akçansayı 67 Nuh Çimentoyu 9.5 fk ile fiyatlayan piyasa bize neler yapmaz, vay beee
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Kaç tane çimento fabrikası ihracat yapıyor ki ?
    https://www.matriksdata.com/website/...igini-acikladi

3. Hadi göster Şu 14 ü.

4.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Akçansayı 67 Nuh Çimentoyu 9.5 fk ile fiyatlayan piyasa bize neler yapmaz, vay beee
    Böyle muhteşem bir şirket, 29 milyon lot. Fakat buralarda. Nedendir acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Akçansayı 67 Nuh Çimentoyu 9.5 fk ile fiyatlayan piyasa bize neler yapmaz, vay beee
    Bugün yine Akçansa tavana gidiyor biz izliyoruz, diyorum ya millet ucuz sevmiyor, sürü psikolojisi, nerde aksiyon var oraya hücum, sonra ahlar vahlar, neyse en azından kafamız rahat, birgün bizimde yüzümüz gülecek elbet.

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bugün yine Akçansa tavana gidiyor biz izliyoruz, diyorum ya millet ucuz sevmiyor, sürü psikolojisi, nerde aksiyon var oraya hücum, sonra ahlar vahlar, neyse en azından kafamız rahat, birgün bizimde yüzümüz gülecek elbet.
    Dün serap hanımla görüştüm. Fabrika şu ana kadar 7/24 çalışmış. Hiç durmamış koronodan. İhracat artmış. Ama bazı kağıtlar değerini bulmuyor işte. Böyle nankör işte borsa.

7. Borsamızda spekülasyon manipülasyon bir türlü bitmiyor maalesef, haketmeyen bir dünya hisse haketmediği fiyatlara çıkarken hakedenler yerlerde sürünüyor, buna serbest piyasa diyorlar ama bu kadar serbestlikte biraz fazla, sonra bir sürü bilinçsiz yatırımcı bir dünya zarar ederek borsaya tövbe edip gidiyor. Birkaç spekülatöre ceza veriliyor ama adamlar yine yapacaklarından geri kalmıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Borsamızda spekülasyon manipülasyon bir türlü bitmiyor maalesef, haketmeyen bir dünya hisse haketmediği fiyatlara çıkarken hakedenler yerlerde sürünüyor, buna serbest piyasa diyorlar ama bu kadar serbestlikte biraz fazla, sonra bir sürü bilinçsiz yatırımcı bir dünya zarar ederek borsaya tövbe edip gidiyor. Birkaç spekülatöre ceza veriliyor ama adamlar yine yapacaklarından geri kalmıyor.
    Benim içim nuhtan yana rahat, bu belirsiz dönemde, hem sakin limanım olacak hemde dikkatini çeken bir fon gireceğini ümit ederek 2. Çeyreğe kadar sizinleyim arkadaşlar.

Sayfa 442/746 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •