Sayfa 445/1001 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: Viop LIV

Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku

vob u terk et

asla başaramazsın

senin eline yarın bu olacak diye geleceğin videosunu verseler la ya olmazsa dur bir ters deniyim dersin.

asla başaramazsın

bu şeytan icadı

yapma.

https://tenor.com/bh1r7.gif
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2. attığım grafiklere eyi bak şeytanın desenler paternleri var. o yıllarda bilgisayarlar yoktu. ama şeytan insanlık tarihinden de eski.

unutma.

asla başaramazsın..

dalga prensibi şeytanın dilidir. unutma. geleceği bilebileceğini sana gösterir şirke teşvik eder.

bunu Türkiye de ve dünyada benden başkasından duyamazsın. Bu konuyu kitabımda anlattım.

Teknik analiz diye birşey yoktur.

3. Pala buraya kadar getirip 7500(spot) leri yoklamazsa şu ana kadarki düşüş için mantıklı bir açıklama getiremiyorum. Bol tuzaklı bir 7500 gelme ihtimali yüksek. Pala için korku ekmek gibi su gibi bir şey. Korkuyla beslenen yaşam formu bunlar. Açgözlü doyumsuz insanlar arasında sinsice dolaşıp onları soyan şeytansı varlıklar da diyebiliriz

yuhum gelir

ben gider.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5. KKM'de zorunlu karşılık oranı yükseltildi
    Merkez Bankası, 6 ay vadeli Kur Korumalı Mevduat hesapları için zorunlu karşılıkları 10 puan artırarak yüzde 25 e çıkardı.

https://www.trthaber.com/haber/ekono...di-795407.html

6. Kur Korumalı hesap 125 milyar dolar kadar, mevcut hali ile çoğu 6 aydan kısadır.

100 milyar dolar olsa %15 ilave zorunlu karşılık 15 milyar dolar eder. Kısa vadede likidite sıkışıklığı yaratabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    memed abey..

insanoğlu evrimleşirken ... bilinç diye birşey doğdu

yani gelişti..

sen mehmet olarak yatıp ahmet olarak kalkmadğına göre sabah senin bir benliğin ve kimliğin var.

doğrumu

bir çicek canlımıdır.. canlı neye denir ? çicek çicek/bitki olduğunu bilebilir mi.. veya ne renk olduğunu kendisinin.

bilinç yok... o halde bu evrende varlığının veya yokluğun bir anlamı yok. düşünüyorsam o halde varım.

sözüde buradan gelir.

ne diyordun dün gece belamı bulayım diye denize dalınca başka bişey buldum

evren oluşumundan bu yana geçen süre içinde insanın varlığı.. daha yepyeni. yani insan canlısı... bu evrende daha yeni doğmuş bir bebek.

bilinç ise insanoğlundan daha çabuk gelişmeye başladı ve insan gelişimini engelliyor

senin beynini kullanmak veya var olması için senin bedenine ihtiyacı var.

derler ya evrim varsa insan neden daha iyi olamıyor.. sebebi bu.

seni ketum/engelli bırakıyor.. kendi gelişmesi için.

ne kadar saygımız olsada esrpi anlamında deriz ya bu hindular ineğe nasıl tapıyor vs diye. veya puta... bilmem neye..

aslında tapındıkları birşey yoktur.. sadece sana veya doğaya şans / uğur getireceğine inanırlar.. cebinde taşdığın cevşenin seni beladan koruyacağını sandığın gibi..vs.

çok uzatmadan. anlayacağın dilde. 30 yaşından büyük olan insanlar inanan insanlar diyim.. tanrının varlığı olmadığı birgün ispatlansa bile inan başka şeylere inanmaya devam edeceklerdir.. yukarıdaki bilincin sana bunu emredecek çünkü.

burada öldükten sonra ne olacağını dün net birşekilde öğrenseydin.. insanların şuanki hayatlarında hiç bir değişilik olmayacaktı

ve sonraki günlerde olmayacak..

özetle yine.

bırak insanlar inandığı veya şu boş evrende yapmak istediğini yapsınlar..

viop yapma desende.. ya pa cak lar.

niyesini annattık..

her gece gelip viop yapmayın diyerek hayatını tüketme

Yokluk, yok olduğuna inanılan bir varlık asla ispat edilemez, edilebilmesi bütün Kainatın ince eleklerle elenip yok olduğunu ispat etmekle mümkündür. Bu ise mümkün değildir, varlığı olan bir şeyin ispatı ise çok kolaydır, herhangi bir emmaresini gösteren bir delil o varlığı ispat edebilir. Mesela bir harf kendisini Yalnız bir harf kadar ifade edebilir iken, kendi yazarını çok yönlerden gösterir, İspat eder. Yani beni yazan katipin demek ki aklı varmış şuuru varmış, vücudu varmış, hayatı varmış, gücü de varmış ki beni yazmayı irade etmiş vs vs. katibini çok yönlerden gösterir.

Evrime inanan bir insan için dahi, milyonlar türlerin hesapsız efradının, sayısız cihazatının aynı şekilde yaratılması, aynı kanuna tabi olması kasti bir İlim, İrade ve Kudreti göstermez mi?

8. Sorun olarak görülen tüketici kredileri

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 445/1001 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •