Sayfa 447/1002 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Stopaj indirimi devam edecek acele etmenize gerek yok
    kesin bir bilgi kaynağına mı sahipsin hocam? tamam devam edebilir de, ya etmez de pazartesi biri çıkıp senin yüzünden stopaj avantajını kaçırdım derse?

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    kesin bir bilgi kaynağına mı sahipsin hocam? Tamam devam edebilir de, ya etmez de pazartesi biri çıkıp senin yüzünden stopaj avantajını kaçırdım derse?
    tcmb/kavcıoğlu: (mevduat stopaj) hazine ve maliye bakanı ile görüştük, olumlu bir şey bekliyoruz

TCMB/KAVCIOĞLU: STOPAJIN UZATILMASI ELİMİZİ RAHATLATIR PİYASAYA DAHA OLUMLU YANSIR

3.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    kesin bir bilgi kaynağına mı sahipsin hocam? tamam devam edebilir de, ya etmez de pazartesi biri çıkıp senin yüzünden stopaj avantajını kaçırdım derse?
    Merkez Bankası başkanı söyledi, daha kesin kayanak var mı bilemiyorum? Güvenmezseniz bugünden fonları alın

Uzamama ihtimali 0 ...
    18- 18.50 arasında çıkacak enflasyon varken stopajı artiramazsiniz aksine aradaki marjı korumak için sifirlamaniz gerekir.

5. stopajı uzatmazsa 2 puanlık faiz indirimi yapmış olur.

6. şu an 1383'teki aylık pivotu da kırmaya çalışıyoruz. bu gün günlük ve haftalık pivotları zorlanmadan kırarak buraya geliverdik. aylık pivot ta kırılıp yarın da onaylanırsa çok süper olur. düşünebiliyor musunuz 8 temmuzdaki sat sinyalinin ardından satıp dünkü iyimser sinyalleri de göz önüne alarak hafiften riske girip bu gün geri alım yapabilen bir foncunun durumunu, bir günde bir aylık faiz getirisini yakalamış oldu. öyle meşur fonlardan olmasına da gerek yok. bist30 endeks fonu da olsa yeterliydi.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    şu an 1383'teki aylık pivotu da kırmaya çalışıyoruz. bu gün günlük ve haftalık pivotları zorlanmadan kırarak buraya geliverdik. aylık pivot ta kırılıp yarın da onaylanırsa çok süper olur. düşünebiliyor musunuz 8 temmuzdaki sat sinyalinin ardından satıp dünkü iyimser sinyalleri de göz önüne alarak hafiften riske girip bu gün geri alım yapabilen bir foncunun durumunu, bir günde bir aylık faiz getirisini yakalamış oldu. öyle meşur fonlardan olmasına da gerek yok. bist30 endeks fonu da olsa yeterliydi.
    Fon işi al uzun süre tut işi değil.
    Dediğin gibi al-sat yapmak lazım.
    Günlük değil ama belki aylık.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Fon işi al uzun süre tut işi değil.
    Dediğin gibi al-sat yapmak lazım.
    Günlük değil ama belki aylık.
    aynen aynen.

Sayfa 447/1002 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz