Onemli Gunler Banner
Sayfa 449/841 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Nasip artik..umarım kesişiriz yine..başkası sattığı hissenin düşmesini ister ama ben gesanin düşmesini istemiyorum..ben kazandım belki de daha fazlasını da kazanabilirdim ama olmadı...şimdilik buraya kadar...devamının size nasip olmasını istiyorum...başarılar diliyorum...gesan bu yıl çok daha fazla büyüyecek..
    Gönlü güzel,kalbi temiz kekom üzülmedim desem yalan olur, kararına saygı duymalıyız tabi,inşallah daha çok kaznırsın dostum,her şeyin hayırlısı olsun diyoruz ya,senin içinde hayırlısı olsun,gerisi ölümlü dünya işte,burayıda boş bırakmayacağına inanıyorum,saygılar,sevgiler keko üstad.

2. Ünlü için deutche ye çalışıyor şeklinde bir twit görüp paylaşmıştım. Almanya da acilacak panel fabrikasi dikkatlerini çekmiş olabilir. Fabrika ile ilgili prosedürler ilerleyip fiili kurulum icin çalışmalar basladiginda avrupali fonlarin takasda artmaya baslayacagini tahmin etmek zor degil. Birde sunjunior avrupa satış ağı kurulupda ilk siparisler geldiginde artik gesan icin yeni bir hikaye yazilmaya başlar. Avrupa operasyonlari konusunda sirketin sık araliklarla bilgilendirme yapması gerekiyor bence. Bunun için bizlerin gerek yatırımcı iliskilerinden gerrk sosyal medya üzerinden sık sık bilgi talep etmemiz lazim. Özellikle twitterda sürekli trendtopic oluyor gesan. Demekki bu kanalda oldukça fazla etkili yatirimcilar. Bunu degerlendirmek gerekir.

Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Hadi arzı geçtik bedelsiz bari onaylansaydı iyi olurdu ya neyse. Bence bülten beklentisini almadığı için yarın terste bırakabilir.
    saçma şeyler dönüyor açıkçası;

bügün spk bülteninde kozalın bedelsizi onaylanmış bedelsiz spk'ya başvuru tarihi 09.01.2023

Gesan bedelsiz için spk ya başvuru tarihi 12.12.2022 kozaldan 1 ay önce başvurmuş Gesan ama hala onay çıkmadı..

ama bedelsiz onaylarının normali en az 2 ay sürüyor bizimde 2 ay bitmesine az kalmış şubat ortası gelecek gibi sanırım. belkide bilanço açıklamadan gelir hisse fiyatı düşer güçlü bir bilanço gelirse ky psikolojisi fiyat düşük alalım derler.. tabi hepsi senaryo..

neye göre hareket ediliyor hiç bilmiyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Ünlü için deutche ye çalışıyor şeklinde bir twit görüp paylaşmıştım. Almanya da acilacak panel fabrikasi dikkatlerini çekmiş olabilir. Fabrika ile ilgili prosedürler ilerleyip fiili kurulum icin çalışmalar basladiginda avrupali fonlarin takasda artmaya baslayacagini tahmin etmek zor degil. Birde sunjunior avrupa satış ağı kurulupda ilk siparisler geldiginde artik gesan icin yeni bir hikaye yazilmaya başlar. Avrupa operasyonlari konusunda sirketin sık araliklarla bilgilendirme yapması gerekiyor bence. Bunun için bizlerin gerek yatırımcı iliskilerinden gerrk sosyal medya üzerinden sık sık bilgi talep etmemiz lazim. Özellikle twitterda sürekli trendtopic oluyor gesan. Demekki bu kanalda oldukça fazla etkili yatirimcilar. Bunu degerlendirmek gerekir.
    30.01.2023 piyasa alımlarına baktığım ünlü nün aldığı en fazla aldığı şirketler arasında şişe 96m, tüpraş 80m, thyao 64m, ve ardından 44milyonla gesan var

umarım senaryolarımız tutar devamı gelir ünlünün.. deutsche yarın takasa virman gelirse süper olacak o zaman.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    30.01.2023 piyasa alımlarına baktığım ünlü nün aldığı en fazla aldığı şirketler arasında şişe 96m, tüpraş 80m, thyao 64m, ve ardından 44milyonla gesan var

umarım senaryolarımız tutar devamı gelir ünlünün.. deutsche yarın takasa virman gelirse süper olacak o zaman.
    aslında ünlüden bir yere virman gitmiş 30.01.2023 te aldığı ama açıkçası şuan baya bir virman dönüyor hissede..

yarın iyice bir inceleyim bakalım

6. Spk ya nazı geçen onayı öne aldırıyor galiba ben onu anladım
     Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    saçma şeyler dönüyor açıkçası;

bügün spk bülteninde kozalın bedelsizi onaylanmış bedelsiz spk'ya başvuru tarihi 09.01.2023

Gesan bedelsiz için spk ya başvuru tarihi 12.12.2022 kozaldan 1 ay önce başvurmuş Gesan ama hala onay çıkmadı..

ama bedelsiz onaylarının normali en az 2 ay sürüyor bizimde 2 ay bitmesine az kalmış şubat ortası gelecek gibi sanırım. belkide bilanço açıklamadan gelir hisse fiyatı düşer güçlü bir bilanço gelirse ky psikolojisi fiyat düşük alalım derler.. tabi hepsi senaryo..

neye göre hareket ediliyor hiç bilmiyorum.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Nasip artik..umarım kesişiriz yine..başkası sattığı hissenin düşmesini ister ama ben gesanin düşmesini istemiyorum..ben kazandım belki de daha fazlasını da kazanabilirdim ama olmadı...şimdilik buraya kadar...devamının size nasip olmasını istiyorum...başarılar diliyorum...gesan bu yıl çok daha fazla büyüyecek..
    hayırlı cumalar usta nereye gidiyorsun daha karpuz kesecektik, şaka bir yana sizin için hayırlısı olur inşallah ben nakit oldukça alım yapıyorum.sasa ve hektas yüklü var kontr ve gesanda alımlarım devam edecek 200 lot vtyz ve 500 lot teknosa oğluma hediye ettim onun hesabına virmanladım. sayın keko sayfada bizler, yalnız bırakmassın inşallah bol kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    şu piyasa milletin içinden geçildi ne kadar kızsak ta Gesan çok sağlam durdu.. bizde arkasında duracağız artık..

gün içinde bir kalp çarpıntısı yaptı ama kötü bir gündü elinde sadece gesan olmayanlar için örnek ben
    Gesan gerçekten de çok sağlam durdu..özelikle de paşa Hakan'ın videosundan sonra inanılmaz bir talep geldi..defalarca 250 civarlarına tepki verdi...trade yapmak isteyenlere de fırsat verdi..endeks önceki 4.700 dibine indiğinde gesan 174 leri görmüştü...bu seferki endeks dibinde dün itibari ile 223 leri gördü..
    Dışarıda izleyip de almak isteyenlere doğrusu fırsat vermedi..ne kadar güçlü durduğunu ancak benim gibi dışarıdan izleyenler görebildi..

Beklentileri devam ediyor...ciro ve karlilikta bu yıl birkaç kat büyüyeceğini tahmin ediyorum..o zaman fk ve pd rasyolarinin nasıl da makul seviyelere ineceğini görebileceğiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 449/841 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •