Sayfa 449/1001 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Viop LIV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bir de bu varantları kurumlar çıkarırken öyle bir ayarlıyorlar ki çoğun, varanttan para kazanman negatif beklentili piyango bileti almak işine dönüyor... fakat asimetrik hedge için,piyasa yapıcının - belli koşullar haricinde ! - sürekli kotasyon vermesi sebebi ile, varantlar kullanışlı bir enstrüman... opsiyon piyasamız sığ olmasa varantla niye uğraşayım ki ... zaten zaman geçtikçe değeri eriyor bir de
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İşte duvarın sözünü dinlesem paraya boğar beni, ben eğlencesine takılıyorum.
    abi sen duvarın sesini bana söyle.. eğlence senin olsun

olmamı.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    abi sen duvarın sesini bana söyle.. eğlence senin olsun

olmamı.
    Geçen YKBNK tuşa bastım gitmez şeklinde bir ses geldi, hemen iptale basayım geri satayım derken düşmeye başladı, ekran da dondu gibi buradan döner şuradan döner derken zarar ettim.

Yarın hangi hisse çıkar şeklinde açık soru sormak zor, duvar da olsa senin maaşlı elemanın değil, bir aksiyon yapınca kafasına eser ise bir yerlerden ses geliyor. Tekrar düşününce anlıyorsun.

Duvar saçma sapan geliyor, bir kedi ayarlamak da mümkün. Sen nasıl para kazanıyorsun deyince kediye soruyorum derim.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

yarın hangi hisseler düşer diye sorabiliyoz mu peki

ama kedi çok pis kesiyor ha.

5. Kuran'da bir ayet var. Bana göre kişi kendi aklı ve emeği ile bir şeyler kazanmalı.

|<<<<<<<<<<<<<<

Havâriler “Ey Meryem oğlu Îsâ! Rabbin bize gökten bir sofra indirebilir mi?” diye sormuşlardı. O şöyle cevap verdi: “Eğer iman etmiş kimseler iseniz Allah’a saygılı olun.”

abi şuan senle mi .. duvar la mı konuşuyorum ?

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    abi şuan senle mi .. duvar la mı konuşuyorum ?
    Öyle duvar ile filan konuşma yok. Düşünürken filan sıra dışı bir ses olur ise onu işaret sayıyorum.

Ey duvar bu sorunun cevabı nedir diye bir şey yok. Bazen yemek yaparken aklıma sıra dışı fikir vs geliyor., ya da bir şey yaparken ses geliyor tekrar düşünüyorum bunda ne yanlış olabilir diye.

ne bileyim ayet yazınca..

duvar benim atayiz oldumu öğrendi sandım.

bukez kesin yuhum gelir..

Sayfa 449/1001 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •