Onemli Gunler Banner
Sayfa 45/50 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

beyaz ve sarı renkli olanlar matriksin most indicatörü
    aşağıdaki grafiğe bakarsanız sarının alttan beyazı kesmesi halinde, mostun long stopa döndüğü görülmektedir. peki sarı beyaz kesişimi sağlanmadan long açtıysak yani entry koşulumuz most değilse stop neresi

most kesişimi sağlanana kadar magenta , sonrası most

kaynak: https://twitter.com/matrikstrader/st...45058865209344

2. Hakkaten nerede EMLAK
    ayın 15 inden beri girmemiş
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    en son 5 dk lık çok az işlem yapan bir sisteme geçeceğini eldeki sistemlerinin çöpe gideceğini yazmıştı...sanırım süpersonik bir sistem yaptı ve robota bağladı dünya turuna falan çıktı

çöp olacak dediği sistemlerde ayda 8-10-12 bin puan kaldıran sistemler...ağa bizimle eğleniiir modu yani tam

inşallah olumsuz bir durum yoktur lem EMLAK boss bari arada bir selam ver...bu kadar havaya girme yani
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Hakkaten nerede EMLAK
    ayın 15 inden beri girmemiş

oluşan tüm trentleri eninde sonunda yakalamak, piyasanın yataya gireceğini (ağırlıklı trend score mantığıyla) mekanik olarak tahmin etmek ve yatayda az çarpılmak amaçlarıyla tasarladığım direction sistemimin revize edilmiş son hali aşağıdadır.

bu sistem, tradingde işlem için kullanılmayacağından getirideki rakamlar önemli değildir. aslolan yatayda ne yapacağımız trendde ne yapacağımızdır. yani alalım mı satalım mı, sabah alıp akşama kapatalım mı, sabah satıp akşama kapayalım mı, geceye pozla girelim mi sorularının hepsini en alttaki sisteme göre ve bu sistemden türetilen indicatöre göre yanıtlıyorum. beni buna sen zorladın pala
    full mekanik ewp

5. ben anlayamadım SN. EWP günlük olan lamı tum bu sorulara cevap buluyorsun
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    ben anlayamadım SN. EWP günlük olan lamı tum bu sorulara cevap buluyorsun
    evet sn. erhanaçıkgöz1 günlükte karar veriyorum. akşam yarın ne yapacağım bellidir. piyasada aynını yaparsa para kazanırım farklı ise stoplarım yada beklerim. nasılı şöyle
    1 ve 2 trent takip eder, ikisi birden yeşilse long, ikisi birden kırmızıysa shortdur. en alttakine bu aynen yansır. 1 ve 2 farklıysa 3 devreye girer. böylece 1 ve 2 arasındaki çelişki de 3 nolu sistem sayesinde ortadan kalkar. eğer 4 nonun rengi 1 ve 2 uzlaşmasından ise trent, 1 ve 3 veya 2 veya 3 ten kaynaklıysa çok muhtemelen yatay piyasadır. yatay piyasaya ise ya gerçekten yatay yada al sat sitemleri sürekli stoplanacak overall eriyecek anlamını yüklerim.
    geleleim sözü geçen indicatöre
    1 nolu sistem a1 > a2 ise x1 üretsin
    2 nolu sistem b1 > b2 ise x2 üretsin
    3 nolu sistem c1 > c2 ise x3 üretsin
    bu x lerii cebirsel olarak birleştirp karar veriyorum. özeti böyledir. doğrudur yanlıştır demiyorum ben böyle yapıyorum diyorum sadece.

Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    inside()
    outside()
    peak(Nth,DATA,%Min Chng)
    trough(Nth,DATA,%Min Chng)
    peakbars(Nth,DATA,%Min Chng)
    troughbars(Nth,DATA,%Min Chng)

fonksiyonları matriks formül fonksiyonlarına eklenmiş, vatana millete hayırlı olsun. en çok inside outside sevindim. correct gann indicler pek yakında
    GANN MAIN TREND indıcator

kaynak: william delbert

inside bar, bir önceki bara göre anlamlı hareket olmamış demektir. yani trende ilave yapılmamıştır. o halde bir izleyen stop olan hilo yu neden ilerletiyoruz, trend devam etmiyor ama bizim stop habire hareket ediyor zamanın yoksa pozisyon açmayacaksın
    gann hılo activator aslı ve matris görünümü

kaynak: robert krausz

Sayfa 45/50 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •