Sayfa 45/1001 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Beni ne dediğimi anlayan bir beyin yok sende sendeki beyin sadece senin pozisyonunun karşısında olanlara karşı hırlaman ,
    Hırlıyorsun sonra gelen cvp lara göre sn medvig koşuyorsun , bazen bu kadar kıvrak olduğunda bayan olduğunu düşünüyorum her tarafın oynuyor bu yüzden adam ol diyorum ama oda oda uzak hala tartışmak için farklı elbiseler giyiyorsun topikte sana bu saatten sonra ışıltılı elbiseler gider BAŞLIĞIN KAVURMACI GÜZELİ
    piYasada bizde madara ede ede terbiyeliyoruz i$te sizin gibi tersten doyumsuzları,

her iki lafının en az biri yalan iftira olanları..

Ha gayret tepelerde malla patlarsın yine bu turda..

2. Cuma günü bu formasyon takibimizde olduğu için girişlerimiz mevcut , piyasalara göre kar al diyebilir veya devam edebilirim formasyon bazında .Takip edenlere pencere olsun kendi graflarında

3. Önceden endeks 1 düşerken bankalar 3, 5, 7 düşerdi. Şu an görece sağlam duruyorlar.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    piYasada bizde madara ede ede terbiyeliyoruz i$te sizin gibi tersten doyumsuzları,

her iki lafının en az biri yalan iftira olanları..

Ha gayret tepelerde malla patlarsın yine bu turda..
    Bak hodri meydan alışları koyarsam ne veriyorsun , bak senden gazoz kapakların için istediler senin dötü yemedi hadi hodri meydan

Makas montajı da çoğ h0j$ oltU..

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bak hodri meydan alışları koyarsam ne veriyorsun , bak senden gazoz kapakların için istediler senin dötü yemedi hadi hodri meydan
    Mee'le mee'le bademgiller kurtarsın anca sen gibisini. )

7. Kolay gelsin herkese

yok aga 100 de 1395 e yakın, 30 da da 1540 ın altına göstermiyorlar,
    bizim düşüş hayali başka bahara kaldı gibi...
    ytd...

Sayfa 45/1001 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •