Sayfa 45/400 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 3195 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaş serzenişte bulunmuş yazanı bile yok diye. Öncelikle herkese merhaba ve bol kazançlar dilerim. Biz de yazalım bari. ÖNCELİKLE HİSSEDE ÇANAK GÖRÜNÜMÜ DENİLEN VE HEDEFİ 50 ÜZERİNE ATAN BİR FORMASYON GÖRÜNÜMÜ OLUŞMUŞ GÖRÜNÜYOR. Her formasyon çalışır gibi bir iddiamız yok tabiki ancak bu formasyon görünüyor. Bilançoda hasılatın da karın da iki katına çıkmış olması bizi umutlandırıyor. Bugünlerde destek üzerinde işlemler yapılıyor ve küçük bir sıkışma göze çarpıyor. Ben bu sıkışmanın bizi bir hafta içerisinde 42 üzerine çıkaracağını umut ederek mal aldım. Bakalım olacak mı? Takaslardan anladığım bugün Garanti ve Yatırım Finans 40,28 de satışlarla tahtayı aşağı sürmek istediler ancak kendileri de çok inanmamış olacaklar ki Deniz Yatırıma daha fazla mal kaptırmamak için vazgeçtiler. Paşalarım sınırda satıyorlar aşağıda değil. Deniz Yatırım 40,33 ortalama Tacirler Yatırım 40,34 ortalama ile mal almış görünüyor. BİLANÇO MUHTEŞEM. O ÇANAK TAMAMLANIR DİYE ÇOK UMUTLANIYORUM. Sadece kar değil, hasılat iki katına çıkmış. Sabır arkadaşlar sabır. Şu meşhur Waren Buffet mı ne idi demiş ya.. Para kazanmak sıkıcı bir iştir diye. Aksiyon olunca genelde KY kaybeder. Sıkıcı olsun bir şey olmaz
    Eyvallah sayın 'kuserali61' . ustaların ,tecrübelilerin (hissenin hareketlerini uzun yıllar takip etmiş yatırımcıların) arada bir 10-15 günde bir ses vermeleri çok iyi olur. Haftalarca mezarlık sessizliğndeki bir forum acaba .... sorularını sorduruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by azom Yazıyı Oku
    Eyvallah sayın 'kuserali61' . ustaların ,tecrübelilerin (hissenin hareketlerini uzun yıllar takip etmiş yatırımcıların) arada bir 10-15 günde bir ses vermeleri çok iyi olur. Haftalarca mezarlık sessizliğndeki bir forum acaba .... sorularını sorduruyor.
    Bu tahta arsa gibidir kardeşim ,alıp yatacan cok uzun vadede piyasanın üstünde kazandırır kısa vade düşünüyorsan sıkılırsın.

4. O bilanço orada durduğu sürece ne stop olurum ne de almaktan vazgeçerim. Düşür aga düşür. Ben 2015 rakamları üzerinden temettü ödemesi hesabı yapıyorum. Ne kadar düşürürsen o kadar iyi. Bende stop olmaz

5. Sn arkadaşım ,bu vob değilki stop olasın eğer paraya orta vadede ihtiyacın yoksa bırak beklesin.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. sabah mal gibi 35.66 ya taradı 2000 küsür lotu teb o fiyatlardan alan philippe ile piramit malın bin lotunu bana devrettiler 37 üzeri vay beeee nesse bende ekmek yer çıkarım bundan YTD

8. Kap bildirimlerinden baktım. Ocak 2017 de holding yani Sayın patronumuz en son hisse geri alımı yapmış 37 tl li hisse
    fiatlarından. Bugün pazarımızın toptancısından üreticisinden de diyebiliriz patrondan daha ucuza 35 lere fiatı çekmişler, enteresan bekliyelim görelim Sayın arkadaşlar.

Sayfa 45/400 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •